Postavljanje slika

Autor maverick, Studeni 19, 2012, 15:28:06

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

fire193

Citat: ht  u Srpanj 15, 2016, 16:55:56
Zašto mi kod kuće na laptopu ne radi"add to post" a iz firme bez problema, šta me zeza? thx

Zato što neznaš...

ht

Znaš sta ti provokatoru hebat će te garda  :stripii: :stripii: :stripii:

fire193


ht


šajzika

#94
tinypic zeza, izgleda da se servis gasi ili ima nekih poteskoca
trebate koristit druge servise za upload slika . mozete koristit neke placene , vas google drive ili slicne servise ko tinypic  npr .
https://postimages.org/hr/
i naravno  ostale servise da ne nabrajam jer ih ima jako jako puno .
   :hi:
Audentes fortuna iuvat

šajzika

#95
evo malo postimage.org , link sto sam gore stavio









kad zavrsi upload slike dobijete kod koji morate copy paste na forum ili kliknete na ovo pod broj 2 na slici i on vam automatski kopira a vi samo zaljepite (paste) na forum




Audentes fortuna iuvat

šajzika

ako nekom nije jasno , slobodno nek se javi  :hi:
Audentes fortuna iuvat

Ervin

I photobucket i imageshack i tinypic, svi zezaju, odnosno traže pare koje većina od nas nije voljna da plati čisto da bi se videlo par fotki na netu...
Digitalni svet i tržište,...promene su drastične i dešavaju se preko noći. Ko preživi, preživeo je!

šajzika

Ma iskreno mi nije ni jasno kak je to tako dugo i funkcioniralo. To su gigabajti i gigabajti slika i videa od kojih nema zarade.

Web prostor kosta  tako da nije ni cudno.
Audentes fortuna iuvat

dravski pecaros


alexdja

Šajzi...

Probaj da pukneš ovo u skriptu...

https://postimages.org/smf
       Nema više divljeg bučka. :no:

šajzika

hvala alexdja na savjetu   :thumbsup:

znaci ovako gospodo

imate novo dugme kad pisete post



kad ga kliknete , odaberete datoteku sa racunala


i nakon toga sve samo odradjuje i ubacuje kod u post  :ok:

ako nesto nije jasno , slobodno se javite , idem sad ovaj tinypic satrat  :icon_puke_r: :vrag: :pottytrain1:
Audentes fortuna iuvat

šajzika

#102

dole ljevo , dodaj sliku

kliknes

kliknes start upload

odaberes slike, jednu ili vise i kliknes open , ok ili kakvu vec tipku imate za potvrdit odabir




upload zavrsen

Gledas da pise u padajucem izborniku bbc code full linked
kliknes na tipkicu copy , tekst pozuti


na forum gdje pisete tekst, zaljepite ilitiga paste
malo promjene da nebudu male slike na forumu i da se moze vise slika odjednom stavit na forum  :hi:
Audentes fortuna iuvat

vedro

Ja ne mogu ubaciti video. Jednostavno mi ne prepoznaje niti jedan format videa, samo slike mogu. :uf:

mlb

Ajde da probam , možda i ja konačno uspijem!  :stripii: