Pecaroš -OS

DRAVA, DUNAV...SAVA... => Krčma na ušću... => Ribočuvarska služba => Autor teme: alex7777 u Svibanj 11, 2016, 21:35:40

Naziv: PolICijA Na dUNavU II
Autor: alex7777 u Svibanj 11, 2016, 21:35:40
Citat: kobac  u Travanj 29, 2016, 08:13:29
Citat: rj  u Travanj 29, 2016, 07:55:12
kobac ne filozofiraj ...mogu komentirat u našem segmentu ...ribolov ....
dakle od cc 10-15 raznih patrola koje su me kontrolirale  jedino ti pitaš za rezanje repa ribi i upisa u ribolovnicu
problem je što si sam sebi zadao zadatak da budeš šumar , ribočuvar , kapetanija,carinik , policajac ...mnogo je rode ...baš mnogo ..

ha slušaj zakon mi nalaže da svaki uočen prekršaj i kazneno dijelo sankcioniram na ovaj ili onaj način...
to što ti i slični smatrate da je rezanje peraje i upis ribe glupost nije moj problem nego vaš,..ja samo tražim da radite ono što piše u zakonu (a tamo to piše s nekim razlogom,i kada i ako bude drukčije pisalo onda ćemo tako raditi)...policija može, ponavljam, na ovaj ili onaj način postupati po mnogim zakonima, a to što oni kojima je to prioritet (šumari,ribočuvari,inspekcije...) ne rade po tome opet nije moj problem nego njihovih nadležnih, a ja ga nemogu  rješiti...

da možda jeste mnogo ali moja savjest mi nalaže da u krupnim stvarima ne okrećem glavu bez obzira o kome i čemu se radi (sitne prekršaje nekad oprostim (jer ima puno sirotinje i donekle normalnih ljudi pa učinim ono što po zakonu nebi smio (ne sankcioniram)) i dok budem u stanju gledat ću da tako radim,
a postupanje kolega koje peraju i sl. stvari ne zahtjevaju ili za njih neznaju (da ne govorim o drugim krupnijim stvarima) govori o njima samima... :hi:

nije mi namjera ovim odgovorom veličati svoj rad ili sam sebe hvaliti, samo pokušavam stvari rezonirati iz svoje perspektive, tako je kako je, sviđalo se to nekom ili ne
nikog posebno ne napadam niti osuđujem i nadam se da će se ovaj odgovor tako i shvatiti-hvala na pažnji...
Jel tvoja duznost da pomognes ljudima u nevolji il samo da gledas kako ces ikog legitimirat ukazat na nepravilonst, trazit svim snagama nepravilnost i kaznit?? iscekujem odgovor od gospodina KOBCA
Naziv: Odg: Odg: Zabrana ribolova uz područje JU "Kopački rit"
Autor: Mudri u Svibanj 12, 2016, 05:15:33
Šta bi sad kobac trebao da bude i BAYWATCH faca  :stripii: pa da još i pomaže kupačima,ne pretjeruj alex,naravno da bi ti pomogo i kobac a i bilo ko da ti se nešto dogodi....
Naziv: Odg: Odg: Zabrana ribolova uz područje JU "Kopački rit"
Autor: kobac u Svibanj 12, 2016, 13:38:42
Ha ljudi moji, aleksa pa prvi clanak u zakonu o ppio veli, zastiti zivot, imovinu, prava .....
Tu uopce nema razgovora, naravno kao sto kolega "mudro" zbori nisam baywatch, ali sve sto mogu u datom trenutku cu uciniti..
Zar je to bilo sporno......:)
Naziv: Odg: Odg: Zabrana ribolova uz područje JU "Kopački rit"
Autor: rj u Svibanj 12, 2016, 14:39:16
qurac bi skočio u dunav da me spasiš ....  :stripii:  :thefinger:
no dobro opraštam ...posle pola stoljeća života naučio sam da nismo svi isti pred zakonom
Naziv: Odg: Odg: Zabrana ribolova uz područje JU "Kopački rit"
Autor: kobac u Svibanj 12, 2016, 15:24:05
Citat: rj  u Svibanj 12, 2016, 14:39:16
qurac bi skočio u dunav da me spasiš ....  :stripii:  :thefinger:
no dobro opraštam ...posle pola stoljeća života naučio sam da nismo svi isti pred zakonom

Eto ga sad opet on, skočio ne skočio, rekoh da bih učinio što je u datom trenutku moguće....

A čuj ak za tobom skocim, odnosno obojica :-):-) , tebi ću baciti pojas...:-):-)...
Naziv: Odg: Odg: Zabrana ribolova uz područje JU "Kopački rit"
Autor: rj u Svibanj 12, 2016, 15:32:04
ti si plaćen da i život reskiraš da bi spasio čovjeka  :baba: a ne  samo olovka ..papir i ko da si na ruletu ...500kn....1000kn ...3000kn...  :rofl2:
Naziv: Odg: Odg: Zabrana ribolova uz područje JU "Kopački rit"
Autor: pajdo77 u Svibanj 12, 2016, 15:32:41
 Sad možda ne bi skočio za tobom al bi ja vjerujem zapamtio gdje si potonio da ne ostaje prekovremeno tražeći te  :rofl2:
Naziv: Odg: Odg: Zabrana ribolova uz područje JU "Kopački rit"
Autor: kobac u Svibanj 12, 2016, 15:41:05
Citat: rj  u Svibanj 12, 2016, 15:32:04
ti si plaćen da i život reskiraš da bi spasio čovjeka  :baba: a ne  samo olovka ..papir i ko da si na ruletu ...500kn....1000kn ...3000kn...  :rofl2:

Mora da si gledao onaj film od witney Houston di se oni bacaju kad čuvaju predsjednika  :rofl2: :rofl2:...zaštititi svoj i život drugih ljudi...to ne znači ako neko skoči u bunar da moram i ja za njim... :stripii: :stripii:

Naziv: Odg: Odg: Zabrana ribolova uz područje JU "Kopački rit"
Autor: alex7777 u Svibanj 12, 2016, 22:56:48
Citat: kobac  u Svibanj 12, 2016, 13:38:42
Ha ljudi moji, aleksa pa prvi clanak u zakonu o ppio veli, zastiti zivot, imovinu, prava .....
Tu uopce nema razgovora, naravno kao sto kolega "mudro" zbori nisam baywatch, ali sve sto mogu u datom trenutku cu uciniti..
Zar je to bilo sporno......:)
Vidi ovako da se nepravimo grbavi ti i Fekac ste se rinovali pored mene kad mi motor nije htio sastavit i skoro sam zavrsio pod barzama ispod igralista  znas dobro o cem pricam ako neznas lako te podsjetim ima svijedoka desetke i nakraju ste mi dosli trazit plovidbenu i dozvolu i osobnu i redom gore na uscu i jos me Fekac pita di sam kao KUPIO TAKO DOBAR STOL I KLUPE kod POKOJNOG VUJANOVICA(sva sreca pa sam se izvuko a stajali ste pored mene 20 METARA i cekali rezultat, umjesto da ste dosli do mene i samo malo me izvukli na vodu i komotno ste mi mogli reci snadji se ko te hebe al ne , cekali ste di ci ako cu pristat da mi trazite papire a ako iko misli da pricam gluposti lako vas razuvjerim
Naziv: Odg: Odg: Zabrana ribolova uz područje JU "Kopački rit"
Autor: rj u Svibanj 13, 2016, 05:40:54
isssss alexa šta  si umišljaš da će mupovci palit motore zbog tebe  :stripii:
Naziv: Odg: Odg: Zabrana ribolova uz područje JU "Kopački rit"
Autor: pajdo77 u Svibanj 13, 2016, 06:23:08
 Možda su oni kao pravi profesionalci ocjenili da ti nije potrebna pomoć. Nadam se da ovi "vodeni polcajci" nisu kao njihovi kolege cipelići koji traže dlaku u jajetu ali ako je tako kako kaže Alex i ovima ide  :006:
Naziv: Odg: Odg: Zabrana ribolova uz područje JU "Kopački rit"
Autor: rj u Svibanj 13, 2016, 06:28:20
"vodeni" su još gori ....uvjek nađu dlaku ...  :stripii:
P.S. ne svi ...u stvari velika većina su sasvim OK čuvaju granicu i love švercere ...ribići ih ne zanimaju love ozbiljne igrače
Naziv: Odg: Odg: Zabrana ribolova uz područje JU "Kopački rit"
Autor: maverick u Svibanj 13, 2016, 08:36:06
Nije ni Alexa cvijeće  :stripii: da se ne vraćamo unatrag...ni jedno ni drugo nema veze s naslovom teme  :ok:
Naziv: Odg: Odg: Zabrana ribolova uz područje JU "Kopački rit"
Autor: kobac u Svibanj 13, 2016, 19:27:15
Citat: alex7777  u Svibanj 12, 2016, 22:56:48
Citat: kobac  u Svibanj 12, 2016, 13:38:42
Ha ljudi moji, aleksa pa prvi clanak u zakonu o ppio veli, zastiti zivot, imovinu, prava .....
Tu uopce nema razgovora, naravno kao sto kolega "mudro" zbori nisam baywatch, ali sve sto mogu u datom trenutku cu uciniti..
Zar je to bilo sporno......:)
Vidi ovako da se nepravimo grbavi ti i Fekac ste se rinovali pored mene kad mi motor nije htio sastavit i skoro sam zavrsio pod barzama ispod igralista  znas dobro o cem pricam ako neznas lako te podsjetim ima svijedoka desetke i nakraju ste mi dosli trazit plovidbenu i dozvolu i osobnu i redom gore na uscu i jos me Fekac pita di sam kao KUPIO TAKO DOBAR STOL I KLUPE kod POKOJNOG VUJANOVICA(sva sreca pa sam se izvuko a stajali ste pored mene 20 METARA i cekali rezultat, umjesto da ste dosli do mene i samo malo me izvukli na vodu i komotno ste mi mogli reci snadji se ko te hebe al ne , cekali ste di ci ako cu pristat da mi trazite papire a ako iko misli da pricam gluposti lako vas razuvjerim

Ha vidim saznao si tko sam :hello2:

Moram priznati da se nesjecam situacije sa paljenjem,.....
Vezano uz to moram reći da onda vjerojatno nisi imao veslo!!!
ako te toliko bilo strah barzi...cikl sa veslom bez problema možeš doveslati do obale...
Al dobro vjerujemo da ti nije bilo svejedno...kao što nebi bilo nikom..pa ni meni ali Velim ne sjećam se

Što se tiče prodaje stola i ostalog, to pamtim, ja sam inzistirao na pregledu a ne fekac..!!!
Naziv: Odg: Odg: Zabrana ribolova uz područje JU "Kopački rit"
Autor: rj u Svibanj 13, 2016, 19:33:22
sad radiš i posao kapetanije  :eek:
pa dokle rode  :sha:
opusti se ...živi život ...uživaj....toliko si zadataka postavio pred sebe da se plašim tragedije ...ono srćka ...moždani ...dijabetes  :stripii:
Naziv: Odg: Odg: Zabrana ribolova uz područje JU "Kopački rit"
Autor: kobac u Svibanj 13, 2016, 19:42:32
Citat: rj  u Svibanj 13, 2016, 19:33:22
sad radiš i posao kapetanije  :eek:
pa dokle rode  :sha:
opusti se ...živi život ...uživaj....toliko si zadataka postavio pred sebe da se plašim tragedije ...ono srćka ...moždani ...dijabetes  :stripii:

Na ovu temu sam ti već odgovorio, što to prije prihvatiš tim bolje..
Naziv: Odg: Odg: Zabrana ribolova uz područje JU "Kopački rit"
Autor: rj u Svibanj 13, 2016, 19:48:59
(https://www.pecaros-os.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi68.tinypic.com%2F4gt5yf.png&hash=bb8f771bc12a09943192c362f827f60856169f69)

moram malo  :rofl2:
Naziv: Odg: Odg: Zabrana ribolova uz područje JU "Kopački rit"
Autor: alex7777 u Svibanj 14, 2016, 06:33:56
Citat: kobac  u Svibanj 13, 2016, 19:27:15
Citat: alex7777  u Svibanj 12, 2016, 22:56:48
Citat: kobac  u Svibanj 12, 2016, 13:38:42
Ha ljudi moji, aleksa pa prvi clanak u zakonu o ppio veli, zastiti zivot, imovinu, prava .....
Tu uopce nema razgovora, naravno kao sto kolega "mudro" zbori nisam baywatch, ali sve sto mogu u datom trenutku cu uciniti..
Zar je to bilo sporno......:)
Vidi ovako da se nepravimo grbavi ti i Fekac ste se rinovali pored mene kad mi motor nije htio sastavit i skoro sam zavrsio pod barzama ispod igralista  znas dobro o cem pricam ako neznas lako te podsjetim ima svijedoka desetke i nakraju ste mi dosli trazit plovidbenu i dozvolu i osobnu i redom gore na uscu i jos me Fekac pita di sam kao KUPIO TAKO DOBAR STOL I KLUPE kod POKOJNOG VUJANOVICA(sva sreca pa sam se izvuko a stajali ste pored mene 20 METARA i cekali rezultat, umjesto da ste dosli do mene i samo malo me izvukli na vodu i komotno ste mi mogli reci snadji se ko te hebe al ne , cekali ste di ci ako cu pristat da mi trazite papire a ako iko misli da pricam gluposti lako vas razuvjerim

Ha vidim saznao si tko sam :hello2:

Moram priznati da se nesjecam situacije sa paljenjem,.....
Vezano uz to moram reći da onda vjerojatno nisi imao veslo!!!
ako te toliko bilo strah barzi...cikl sa veslom bez problema možeš doveslati do obale...
Al dobro vjerujemo da ti nije bilo svejedno...kao što nebi bilo nikom..pa ni meni ali Velim ne sjećam se

Što se tiče prodaje stola i ostalog, to pamtim, ja sam inzistirao na pregledu a ne fekac..!!!
znam da nije mjesto u ovoj temi al moram ti jos ovo odgovorit pa necu vise tu !! sjecas se stola a nesjecas se niceg drugog , super , da imo sam veslo, i bili ste kraj mene bar 5 minuta i sve ste vidjeli i vidjelo je i puno ljudi cak su vam neki i skandirali al nema veze izvuko sam se manje vise bitno bitno je da niste mrdnuli malim prstom mogo je neko drugi bit i na. ebat pored vas toliko od mene  :hi:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: kobac u Svibanj 14, 2016, 09:09:39
Čuj od tebe me uopće ne cudi da nas ne voliš  :ok:
Napisao sam neke stvari pa obrisao, neću to stavljati,  nije uredu...
Dali su neki skandirali, ma daj..
Ako smo bili nazočni, znači da smo pratili situaciju iju..
Rekao sam da se ne sjećam tog slučaja i to je tako...
Šta će tko misliti misliti za ovu tvoju priču iskreno me boli ona stvar, ja znam šta je i kako je...
Naziv: Odg: Odg: Zabrana ribolova uz područje JU "Kopački rit"
Autor: kobac u Svibanj 14, 2016, 09:30:16
Citat: rj  u Svibanj 13, 2016, 06:28:20
"vodeni" su još gori ....uvjek nađu dlaku ...  :stripii:
P.S. ne svi ...u stvari velika većina su sasvim OK čuvaju granicu i love švercere ...ribići ih ne zanimaju love ozbiljne igrače

Aaa, ti Nemozes ostati bez odgovora...
Nekako iscitavam da sam ja onaj koji traži dlaku i maltretira ribice, a ostali su vjerojatno dobri i love prave igrače...
U ovom tvom komentaru ima puno cinizma i ironije..
Moram ti reći da opet nisi informiran, al nije ni bitno,
Ja ću i dalje biti ograničen i dosadan....
Živi bili... :hi:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: rj u Svibanj 14, 2016, 09:41:34
ajde reci posle 8 god koliko dolazim na Dunav i 100+tvojih kontrola kakvo sam kazneno djelo napravio ??
imam prekršajnu kaznu od 200kn i to je sve ...
osobno nemam ništa protiv tebe prema svim RIBOLOVCIMA imaš isti stav (alase ne računam to ne smiješ)
samo sam ti skrenio pažnju na ono što sam primjetio (ne samo ja a ovi što šute nek se napuše qu...ca) dakle takvu kontrolu koju ti radiš ne provodi ni jedna druga patrola ...ti to možeš nazvat kako hoćeš ali to je činjenica.... ali kolege nazivat "neradnicima" ..."maloumnim" ...budalama "to govori više o tebi nego o nima
Naziv: Odg: Odg: Zabrana ribolova uz područje JU "Kopački rit"
Autor: rj u Svibanj 14, 2016, 09:50:27
Citat: kobac  u Svibanj 14, 2016, 09:30:16
Citat: rj  u Svibanj 13, 2016, 06:28:20
"vodeni" su još gori ....uvjek nađu dlaku ...  :stripii:
P.S. ne svi ...u stvari velika većina su sasvim OK čuvaju granicu i love švercere ...ribići ih ne zanimaju love ozbiljne igrače

Aaa, ti Nemozes ostati bez odgovora...
Nekako iscitavam da sam ja onaj koji traži dlaku i maltretira ribice, a ostali su vjerojatno dobri i love prave igrače...
U ovom tvom komentaru ima puno cinizma i ironije..
Moram ti reći da opet nisi informiran, al nije ni bitno,
Ja ću i dalje biti ograničen i dosadan....
Živi bili... :hi:

SLJEDEĆI PUT KAD BUDEŠ PREPRAVLJAO POST SLIJEDI BAN 7 DANA hvala  :hi:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: mario123 u Svibanj 14, 2016, 09:54:26
Jel vama ikad ista valja?? Covjek radi svoj posao pita jel riba upisana sta je tu cudno? Pa i treba biti upisana sta ne??Jel sebe itko pita zasto je odneo ribu ispod mjere, odneo vise nego smije itd itd...Kad netko krade tapse ga se po ramenu, a kad netko u ovoj drzavi radi svoj posao taj nevalja..Da je uzeo 100kn stavio u dzep i pustio da radite sta hocete bio bi najbolji cuvar,policajac itd na svijetu...
Svi "vole" ribolov i prirodu da je to za nevjerovati. Da je tako ovakve ljude koji ce pregledat svaki camac i svaku dozvolu bi cjenili i postivali a ne pljuvali po njima.

Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: rj u Svibanj 14, 2016, 10:01:03
kad nešto tipkaš trebao bi imat barem osnovna saznanja o napisanom ...od prošle godine policija ima ovlasti da ti kontrolira ribolovnicu ...to je bilo u nadležnosti ribočuvara ....
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: miha u Svibanj 14, 2016, 10:16:18
pa to rade od uvijek kolko ja idem na dunav (sa obale ...vozačka ...osobna ...i ribolovna...)to je obavezno ..zavisno u kojoj si ulozi vozača ...suputnika ...ali mi nikad nije bilo jasno da je policajcu bilo sve jedno čiju ribolovnu imaš ...bitno da ju imaš ....ali ribočuvaru ..koji nije službena osoba nije bilo svejedno čiju ribolovnu imaš .... :sha:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: kobac u Svibanj 14, 2016, 10:30:04
Citat: rj  u Svibanj 14, 2016, 10:01:03
kad nešto tipkaš trebao bi imat barem osnovna saznanja o napisanom ...od prošle godine policija ima ovlasti da ti kontrolira ribolovnicu ...to je bilo u nadležnosti ribočuvara ....

Opet nisi informiran, gledamo ribolovnice već godinama...kao što nisi bio ni informiran vezano za peraju, i kao što neko reče nisu svi gledali čija je ribolovnice, ali svatko neka odgovara za svoj rad...
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: rj u Svibanj 14, 2016, 10:38:44
prije 2 god na zahtjev policije nisam bio dužan istom pokazat ribolovnicu ...policajac me imao pravo zadržat (osnovana sumlja na neki prekršaj)i pozvat ribočuvarsku službu
danas sam ti dužan pokazat ribolovnicu jer su neke zakonske ovlasti iz zakona o očuvanju prirode prebačene i na MUP
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: rj u Svibanj 14, 2016, 10:40:09
ebote ako potraje ovo loše vrijeme zaglavit ću robiju  :stripii:  :rofl2:  :BangHead:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: maverick u Svibanj 14, 2016, 10:42:12
Lijepo ti rekoh...ići ćeš na DUNAV s obale  :stripii: ajd nadjite neku vedriju temu...ovako cemo izginuti dok pada kiša  :stripii: Ajd neka mi netko objasni koju peraju treba rezati  :stripii:
Naziv: Odg: Odg: Zabrana ribolova uz područje JU "Kopački rit"
Autor: kobac u Svibanj 14, 2016, 10:44:18
Citat: rj  u Svibanj 14, 2016, 09:50:27
Citat: kobac  u Svibanj 14, 2016, 09:30:16
Citat: rj  u Svibanj 13, 2016, 06:28:20
"vodeni" su još gori ....uvjek nađu dlaku ...  :stripii:
P.S. ne svi ...u stvari velika većina su sasvim OK čuvaju granicu i love švercere ...ribići ih ne zanimaju love ozbiljne igrače

Aaa, ti Nemozes ostati bez odgovora...
Nekako iscitavam da sam ja onaj koji traži dlaku i maltretira ribice, a ostali su vjerojatno dobri i love prave igrače...
U ovom tvom komentaru ima puno cinizma i ironije..
Moram ti reći da opet nisi informiran, al nije ni bitno,
Ja ću i dalje biti ograničen i dosadan....
Živi bili... :hi:

SLJEDEĆI PUT KAD BUDEŠ PREPRAVLJAO POST SLIJEDI BAN 7 DANA hvala  :hi:

Poslije svih tvojih komentara i prigovora priupitao sam sebe, dali stvarno treba nekim ljudima opraštati ( progledati) sve njihove prekršaje, a ti si ih imao nebrojeno, i ako ništa drugo bilo bi u redu ne blatiti moj rad....
Ponavljam, po tko zna koji puta , radim onako kako znam ( naravno čovjek se uči dok je živ, a mogućnosti za učenje i napredak ima strašno puno) i raditi ću i dalje a kako mi se čini sa više prijava pojedinim ljudima..

Svoje postove postavljam i brišem onako kako smatram u pojedinom trenutku, gledajući da pri tom ne uvrijedi ili omalovazim bilo koga..
Radit ću to i dalje, sam bez bilo čije dozvole, a dali ce me netko drugi ili ti banirati ako treba neograničeno...savršeno me boli ona stvar..

Još jednom isprike ako se bilo tko našao uvrijeđen...pozdrav živi i zdravi bili...
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: kobac u Svibanj 14, 2016, 10:46:21
Citat: rj  u Svibanj 14, 2016, 10:38:44
prije 2 god na zahtjev policije nisam bio dužan istom pokazat ribolovnicu ...policajac me imao pravo zadržat (osnovana sumlja na neki prekršaj)i pozvat ribočuvarsku službu
danas sam ti dužan pokazat ribolovnicu jer su neke zakonske ovlasti iz zakona o očuvanju prirode prebačene i na MUP

Opet krivo!
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: rj u Svibanj 14, 2016, 10:48:03
malo sam te zekio  :stripii:
ban je dokaz nemoći i nije demokratski način rasprave ...samo korigiranjem posta nekad odgovor gubi smisao pošto nema djela na koji se odgovor odnosi
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: rj u Svibanj 14, 2016, 10:49:42
Citat: kobac  u Svibanj 14, 2016, 10:46:21
Citat: rj  u Svibanj 14, 2016, 10:38:44
prije 2 god na zahtjev policije nisam bio dužan istom pokazat ribolovnicu ...policajac me imao pravo zadržat (osnovana sumlja na neki prekršaj)i pozvat ribočuvarsku službu
danas sam ti dužan pokazat ribolovnicu jer su neke zakonske ovlasti iz zakona o očuvanju prirode prebačene i na MUP

Opet krivo!

tako mi rekao tvoj kolega ....sad ga ebaji ti na jedan način tumačiš zakon a kolega na drugi  :icon_scratch:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: rj u Svibanj 14, 2016, 10:58:21
problem je lako rješiv ...
koliko je područje postaje u kojoj radiš do prije dvije godine imalo evidentiranih prekršaja koji se odnose na ne posjedovanja ribolovnice
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: šajzika u Svibanj 14, 2016, 12:13:07
Ostavite covjeka na miru. Radi svoj posao. Ima svoje šefove koji mu kazu sta kada i kako.
@rj
Znas da je poglavica glavni za bananu :stripii:

Nadalje ko je kakve imao probleme i neugodnosti , slobodno nek kaze , pa nek se kobac ispricava ili isprica svoju verziju.
Dok covjek prati ribolovnice lopove i ostalo on meni ne smeta.

Neki dan jedan na halasevu stavlja mrezu, drugi vuce kod darkovog spornja a mene ribocuvari odjebu , kazu nema se naloga novaca i ostalog.

Daj ti meni po jednog kobca na svakih par km i nek on mene kontrolira.

Ovako ja moram na dunav jer se kod mene haraci ,tu serem sto nema policije a na dunavu me treba smetat. Mos mislit.
Uvjek dobrodosli momci i samo naprijed. Kad nema ribocuvara, nek policija to preuzme i nek kontrolira.
Sve postrozit i sankcionirat pa konačno napravit reda na vodi :hi:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: rj u Svibanj 14, 2016, 12:28:35
kišan dan ...kog da zaebavamo  :rofl2: :stripii:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: mlb u Svibanj 14, 2016, 12:29:14
Citat: šajzika  u Svibanj 14, 2016, 12:13:07
Ostavite covjeka na miru. Radi svoj posao. Ima svoje šefove koji mu kazu sta kada i kako.
@rj
Znas da je poglavica glavni za bananu :stripii:

Nadalje ko je kakve imao probleme i neugodnosti , slobodno nek kaze , pa nek se kobac ispricava ili isprica svoju verziju.
Dok covjek prati ribolovnice lopove i ostalo on meni ne smeta.

Neki dan jedan na halasevu stavlja mrezu, drugi vuce kod darkovog spornja a mene ribocuvari odjebu , kazu nema se naloga novaca i ostalog.


Daj ti meni po jednog kobca na svakih par km i nek on mene kontrolira.

Ovako ja moram na dunav jer se kod mene haraci ,tu serem sto nema policije a na dunavu me treba smetat. Mos mislit.
Uvjek dobrodosli momci i samo naprijed. Kad nema ribocuvara, nek policija to preuzme i nek kontrolira.
Sve postrozit i sankcionirat pa konačno napravit reda na vodi :hi:

Drugar to da se provodi zakon mnogima (pa i sa ovog foruma) ne odgovara zato i idu teme u ovom smjeru!! Ali srećom još malo pa će i kraj lovostaja!! :stripii:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: mario123 u Svibanj 14, 2016, 12:32:12
Onaj tko istinski uživa u ribolovu,prirodi i peca iz ljubavi tom policija ne smeta nego baš dapače, neka ih bude na svakoj bari,kanalu,rijeci,jezeru što više to će biti bolje.
Kome smeta policija neka si iskopa rupu u dvorištu i uzgaja ribu  ovako samo troši na gorivo,sonare itd itd i muči se da bi ulovio nešto  ovako mu je jednostavnije i puuuno poštenije (ima ljudi koji nevole pecati to im je teška muka znam neke i osobno pecaju samo da bi krali i prodali) ... A onima koji bi jedno(Uživali u pecanju) i drugo (zna se) neka odluče što bi ne može i ovce i novce ;D

Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: rj u Svibanj 14, 2016, 12:38:31
Citat: mlb  u Svibanj 14, 2016, 12:29:14
Citat: šajzika  u Svibanj 14, 2016, 12:13:07
Ostavite covjeka na miru. Radi svoj posao. Ima svoje šefove koji mu kazu sta kada i kako.
@rj
Znas da je poglavica glavni za bananu :stripii:

Nadalje ko je kakve imao probleme i neugodnosti , slobodno nek kaze , pa nek se kobac ispricava ili isprica svoju verziju.
Dok covjek prati ribolovnice lopove i ostalo on meni ne smeta.

Neki dan jedan na halasevu stavlja mrezu, drugi vuce kod darkovog spornja a mene ribocuvari odjebu , kazu nema se naloga novaca i ostalog.


Daj ti meni po jednog kobca na svakih par km i nek on mene kontrolira.

Ovako ja moram na dunav jer se kod mene haraci ,tu serem sto nema policije a na dunavu me treba smetat. Mos mislit.
Uvjek dobrodosli momci i samo naprijed. Kad nema ribocuvara, nek policija to preuzme i nek kontrolira.
Sve postrozit i sankcionirat pa konačno napravit reda na vodi :hi:

Drugar to da se provodi zakon mnogima (pa i sa ovog foruma) ne odgovara zato i idu teme u ovom smjeru!! Ali srećom još malo pa će i kraj lovostaja!! :stripii:

dali si 100% ispravan kad se vraćaš iz ribolova ? evo ja ti na prvu imam 2 prekršaja u visini 1000 kn
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: mlb u Svibanj 14, 2016, 12:43:50
Ajde , možda sam nešto i propustio rješiti pa da ispravim!
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: šajzika u Svibanj 14, 2016, 12:44:58
I mene zanima , da cujemo
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: rj u Svibanj 14, 2016, 12:48:36
prepuštam kobcu da vas educira  :takoje:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: šajzika u Svibanj 14, 2016, 12:52:35
A vidi , nismo nikad imali ribu ispod mjere. Pustamo sve imalo sumnjivo.
Ribu od 1kg + nosimo. Max 3 ribe po osobi.
Ribu usmrtimo na licu mjesta ne stavljamo na povorke i stringer ili metalne cuvarice.
Upisemo i odrezemo donju peraju kad idemo sa vode tj kad krenemo kuci kakva  nam je i obaveza.

Ako jos sta treba , kobac je dobrodosao da educira :hi:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: mlb u Svibanj 14, 2016, 12:54:31
Mene je podsjetio na produžetak osiguranja ali opet kažem možda sam nešto propustio! :icon_thumright:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: maverick u Svibanj 14, 2016, 13:16:56
Nisam simpatizer policije iz milion razloga...od nepravednosti do lopovluka od najnizih do najvisih redova, nisu u stanju počistiti u svojoj kuci ali spremni su silovati babu jer nece stati kad joj se naredi. ....ali to je moje mišljenje i nema veze s vecinom. Zato ni kad ih sretnem u automobilu niti kad ih sretnem na vodi nevolim se bas puno zabavljati jer obicno ovakav, kratkih živaca, još kazem nesto sto ne treba...Ali isto tako i u automobilu i na čamcu trudim se maximalno poštivati zakon, vezem se, registriran sam, tehnički ispravan, ne jurim...tako i u čamcu...ali uvijek se nesto i zaboravi, ponekad me ulove da telefoniram, nekad da nisam vezan ili nekad da sam ulovio ribu vise ...
Niti je kobac tu predstavnik policije na dunavu da ga se napada niti je tu da bude glasnogovornik. ...stigao je na forum s nekim forama da bi on mogao da ima saznanja itd itd....valjda mu je to u opisu posla pa je pokusao na taj nacin saznati nesto sto se godinama zna...ali ajd...fino se uklopio i počesto pomogne s nekom korisnom informacijom....tako da...olabavite malo temu da ne bi kasnije bilo problema...koji obično kad se situacija zakenja moze da bude loša....
Ne ulazim ni u to jeli kome policija trebala pomoci ili nije ali nisam ni alexy zaboravio prijevoz one selove preko dunava tako da...mnogi od nas u temi nisu bas da mogu reci sta žele...zato bolje mir...jos dva tjedna i lovostaj prestaje pa ce biti manje ruznih tema
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: rj u Svibanj 14, 2016, 13:17:10
Citat: šajzika  u Svibanj 14, 2016, 12:52:35
A vidi , nismo nikad imali ribu ispod mjere. Pustamo sve imalo sumnjivo.
Ribu od 1kg + nosimo. Max 3 ribe po osobi.
Ribu usmrtimo na licu mjesta ne stavljamo na povorke i stringer ili metalne cuvarice.
Upisemo i odrezemo donju peraju kad idemo sa vode tj kad krenemo kuci kakva  nam je i obaveza.

Ako jos sta treba , kobac je dobrodosao da educira :hi:

ljeti ujutro u 10 upecaš smuđa 2 kg i odma ga ubiješ ? a ostaješ do 9 h naveče ...daj... odgovarajuča čuvarica ...stringer kazna ...upis ribe i izlaska na vodu...
da se ponivim ...ne krivim kobca ...kriv je onaj ko je napravio takve zakone ...ovo za kontrolu ribolovnice po meni je ok
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: dac u Svibanj 14, 2016, 13:32:58
Za sve "ljubitelje" i "mrzitelje" policije, jedna jednostavna dilema....   :dontknow: ...dali bi takav odnos i očekivanja imali od policajaca u Njemačkoj, Francuskoj,Engleskoj, Americi....?    :no:
Jako bi dobro pazili kako se ponašamo i što radimo i ne bi nam palo napamet da kršimo zakone.....   :bye:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: rj u Svibanj 14, 2016, 13:41:13
a jesi našao cvijeće demokracije ...
da te podučim ...
demokracija je globalna prevara ...vidi ko ju propagira ...
njemačka . 2 svijetska rata milioni pobijenjih ljudi
francuzi - uzgoj naj extremnijih terorista
englezi - milioni pobijenih po kolonijama
ameri - 2 atomske na  civile ...vjetnam ...binladen da preskočim + slobodan lov policije na  amerikance afro porjekla  :uf:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: šajzika u Svibanj 14, 2016, 13:49:58
Preko ljeta ne pecam ali znam sta zelis reci.
Opet perek mi ispleo cuvaricu za sitne novce onaj som se izgubio u njoj.

Znam da ti ukazujes na apsurde u zakonu i donosenje tih istih zakona od ljudi koji nisu nikad bili na vodi , al nije ti zato kobac kriv.


Poslano sa mog Blade III koristeći Tapatalk

Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: dac u Svibanj 14, 2016, 14:01:02
Ovdje je riječ o poštivanju zakona, a to je osnovni vid demokracije, a to što nabrajaš "crnu" prološlost tih zemalja kao mjerilo je samo nečije "opravdanje"....  :uf:
Onda je sigurno "prava" demokracija u S.Koreji, Saudiskoj Arabiji, Sudanu, pa tamo svi hrle do besvjesti....  :uf:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: mario123 u Svibanj 14, 2016, 16:06:18
Nikad mi nece biti jasno ovo  upecam ribu ujutro i nema di s njom do navecer..:sha:
Toliko slika riba, svi profesionalci pecaju ribu kad nikom nece, lovili su kad nitko nije, imate camce, sonare itd...
Pa upecat ces taj dan jos jednog, dva, tri..Upecat ces sutra, preksutra.
Sta je toliko tesko pustit ribu nazad da pliva i dalje normalno uzivati u pecanju, a ne osvrtati se, gledati gdje je ribocuvar,gdje policija, :sha:
Tko god ima imalo u glavi zna zasto je to nekima toliko tesko...
I onda jos na forumu pisu protiv kolege policajca koji radi samo svoj posao. Bas me zanima jer se i na vodi tako razgovarate sa policijom :red-card:
A i sa stavom kad su svi lopovi, nitko nista nepostuje necu niti ja necete daleko dogurati.
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: rj u Svibanj 14, 2016, 17:35:49
momčino kakav ti problem imaš ?

C&R ti nije tema
kako ko sa kim priča prepusti nama ...kobac i ja se jako dobro znamo...nikad ga nisam nazvao lopovom jer lopov nije (koliko ja znam) da gubi energiju na nebitne stvari to sam tvrdio i danas tvrdim ...i sve to opet nema nikakve veze sa tobom
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: rj u Svibanj 14, 2016, 17:57:17
Citat: dac  u Svibanj 14, 2016, 14:01:02
Ovdje je riječ o poštivanju zakona, a to je osnovni vid demokracije, a to što nabrajaš "crnu" prološlost tih zemalja kao mjerilo je samo nečije "opravdanje"....  :uf:
Onda je sigurno "prava" demokracija u S.Koreji, Saudiskoj Arabiji, Sudanu, pa tamo svi hrle do besvjesti....  :uf:

jel znaš šta je "bijeli štrajk" policije i carine ?

STRIKTNO PROVOÐENJE ZAKONA a kolone na prelazu kolometarske ...niko kriv
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: ibro dirka u Svibanj 14, 2016, 18:36:31
Citat: dac  u Svibanj 14, 2016, 14:01:02
Ovdje je riječ o poštivanju zakona, a to je osnovni vid demokracije, a to što nabrajaš "crnu" prološlost tih zemalja kao mjerilo je samo nečije "opravdanje"....  :uf:
Onda je sigurno "prava" demokracija u S.Koreji, Saudiskoj Arabiji, Sudanu, pa tamo svi hrle do besvjesti....  :uf:

Ta crna prošlost je danas prešla samo u drugačiji oblik. Danas to rade ubacivanjem svojih ljudi u vladajuća tijela država koja žele kontrolirat...

Ja sam za što više policijske kontrole ribiča a pogotovo ribara. Povečati drastično kazne pa kud koji mili moji. Situacija od prošle godine mi je malo bezveze bila. Čovjeka prijavim policiji da hakla i oni dođu i kažu, morate zvati ribočuvara da utvrdi prekrša, ribočuvar se nije javljao i kažu mi da mu treba dosta da dođe do tamo jer živi daleko pa sam odlučio da ubuduće ću samo pomoći haklarošu da upadne u vodu i pravit se blesav...
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: dac u Svibanj 14, 2016, 19:45:31
Ma nismo "djeca ako smo mali", možemo se mi vrtiti u krug do besvjesti, ali kontrolu od "nekoga" ne možeš izbjeći, raspravljati o "trulom zapadu", Bin Ladenu, demokraciji......   :no:
Pitanje je bilo "prosto ko pasulj".....  :takoje:    .... tko bi se od nas, mene, tebe, Janka, Marka, Pere, odlučio ne poštovati zakon u nekoj državi "trule demokracije", ne vezati pojas, ne platiti porez, bacati smeće na ulici, pecati bez dozvole, odnijeti ribu ispod mjere, nositi pušku bez dozvole...   :uf:
Pa u arapskim zemljama sijeku ruke za krađu slatkiša u trgovini...... eto ti "demokracije", pa ti vidi....  :takoje:   Vjerujem da bi ga svi poštovali, bez obzira koliko se ne slagali sa istim....  :takoje:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: ibro dirka u Svibanj 14, 2016, 21:20:16
Ja zakon koliko toliko poštujem, što sam stariji sve više i više a pojas vežem jer mi stalno pišti i takav nam je i menatalitet. Dok me nije nešto iritiralo nisam se vezao, nisu me ni kazne opametile. Tako neće ni ljudi prestat kršit zakon dok god ribočuvari ne budu iskakali iz svakog grma ili presretali poslije svake bove i nabacili temeljnu kontrolu i opleli po đepu...a i u SAD imaš puno prekršitelja u toj mjeri da su napravili serijal gdje prikazuju snimke hvatanja prekršitelja. Svuda ima prekršitelja a tebi se možda čini da ih kod nas ima puno jer si tu na domaćem terenu bolje upućen u stanje...
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: dac u Svibanj 14, 2016, 22:12:32
Sve to potpisujem, ali ne smije , odnosno ne bi nam trebalo biti opravdanje, tuđe kršenje i ne poštivanje legitimnih zakona, ono po sistemu, ako može on, mogu i ja....  :no:
Na žalost, savijest i percepcija su nam jako rastezljivi, kako kome odgovara...  :bye:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: ibro dirka u Svibanj 15, 2016, 00:08:41
Nebi treblo biti tako ali je. Nacija nam je puna ego manijaka koji misle da su iznad svih i zakona. Po pitanju ribolova poštujem zakone jer poštujem i ribu koju pecam. Nikad ne idem sa pomisli na kvantitetu na pecanju nego kvalitetu. U glavi mi je trofej a ne pokolj...jedini prekršaj mi je bacanje voblera sa 3 trokuke i to bih riješio da nađem 3 dvokuke odgovarajuće težine da mi ne smrdaju rad voblera...
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: rj u Svibanj 15, 2016, 05:43:15
Citat: dac  u Svibanj 14, 2016, 22:12:32
Sve to potpisujem, ali ne smije , odnosno ne bi nam trebalo biti opravdanje, tuđe kršenje i ne poštivanje legitimnih zakona, ono po sistemu, ako može on, mogu i ja....  :no:
Na žalost, savijest i percepcija su nam jako rastezljivi, kako kome odgovara...  :bye:

oćito se ne razumijemo ...
ajdda probam ovako ...
recimo...
čestu putuješ u mađarsku ...imaš curu u harkanju ...na graničnom prelazu daš dokumente ..carinik letimično pregleda auto i ti nastaviš dalje ...imaš takve tri smjene ...ali nedajga vraže postoji i četvrta smjena na koju kad naiđeš ...daš dokumente a carinik te zamoli da iziđeš van iz auta ...otvoriš gepek ...prednju haubu ...da pokažeš rezervnu gumu ...prvu pomoć ..trokut ...izvadiš sve iz đepova....
i tako svaki put kad naiđeš na "četvrtu smjenu"
vald sam uspio pojasnit ...
toliko od mene na ovu temu
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: pajdo77 u Svibanj 15, 2016, 05:47:55
 Koliko sam shvatio tebe je zaustavio x puta,zna čamac,tebe i opet sva procedura. Ne želim se ni Kobcu upletati u posao,daleko od toga samo ne vidim razlog.
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: rj u Svibanj 15, 2016, 05:51:28
lagao bi kad bi tvrdio da tako postupa samo prema meni (dakle ništa osobno , mada sam u početku mislio drukčije) uglavnom je postupak isti prema svim ribičima...to je njegov način rada i sve po zakonu

ako neznaš ko je kobac kad budeš pecao oko aljmaša a policajac te pita dali si ribi odrezao rep to je ON 100%  :stripii:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: pajdo77 u Svibanj 15, 2016, 06:03:35
 Nije sporno da čovjek radi po zakonu ali ja prvi ne bih zaustavljao jedan čamac ne znam koliko puta godišnje da mu vidim dokumenta koje sam vidio prošli tjedan npr. no ja nisam policajac pa valjda ne razmišljam kao oni. No kako kažeš sve po zakonu kako treba pa tko neće tako ne mora na tu stranu ili neka se pomiri sa ovim načinom kontole sviđala mu se ili ne.
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: dac u Svibanj 15, 2016, 07:16:53
Ma, da se razumijemo, niti sam "protiv" Janka, Marka, Pere, niti sam "za" Ðuru, Stipu, Antu...  :hi:
Priznajem, ne vidim ništa sporno, osim našeg "balkanskog mentaliteta"....  :takoje:  Zašto ja , zašto mene, pa jel se moramo držati zakona kao pijan plota.....   :uf:
Negdje sam već to pisao da će nas još dugo, dugo pratiti "aveti prošlog sistema"....  :takoje:     ...što prije to odbacimo biti će nam lakše !      "Čudo" je kad se netko drži zakona...   :mt1032:
A sad raspravljati o "truloj demokraciji", lošim zakonima, Bin Ladenu, S. Koreji, itd.itd. nema smisla !   :bye:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: maverick u Svibanj 15, 2016, 07:33:54
O Bin Ladenu i ekipi doista nema smisla raspravljati, ali o švercu preko Dunava ima itekako...od onih gargamela u ljudskom obliku pa do paprike....ponekad tokom noci imas osjecaj od tolikog muvinga da si nedjeljom na auto pijaci....ali nekako te ljude nikad ne ulove....pa uzmemo strujaroše iz Aljmaša cija imena znaju svi koji su bili vise od pet puta na Dunavu...niti policija niti zakon se nisu našli da im stanu na kraju...ispadne da jednu uredjenu državu hebe školski domar i dva retardirana idiota....
A u Aljmašu imamo deset restorana ...kao...pa nikako da udju u trag gdje se predaje smuđ...nikako da provale koji restoran ne izdaje račun za svoje usluge...A nemaju pet kuna da pozovu inspekciju kod tog istog gospodina restorana i da dodje inspekcija pa pogleda koliko imaju ribe u zamrzivaču....od kuda mu...pa sanitarna..e to ne mogu...a mogu stojati na spustu i čekati Godoa i gledati tko je odrezao rep, tko ima osobnu jer oni su ipak institucija koja radi na granici, čuva ovu državu...i pazi na narod dok spava....a svijet prolazi pored njih kao da su tursko groblje...I ipak imaju odoru, imaju stav...i naravno..ponašaju se...ma marš bre u pičku materinu kako bi rekao jedan moj drug iz Sombora  :stripii:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: pajdo77 u Svibanj 15, 2016, 07:34:48
 Gdje na zapadu policija jurca za ljudima kao ova naša i piše kazne za svaki *urac. Pa u Majamiju ne vijaju toliko one švercere sa drogom koji voze one glisere ko ovi naši pecaroše. Šta bi bilo da po Berlinu na svakom ćošku neko zaustavlja ljude zato što mu se hoće? Budimo iskreni,ovi naši su sitne ribe pjuckavice,sitne duše kojima je eto netko dao vlast da za*ebavaju narod i oni to debelo koriste. Jel neko pročitao da je neki policajac preveo baku preko zebre? Nije al zato su tu za srušiti tu istu na cestu i privesti je. Prestanite im se šupačiti i recite kako je. Jel su negdje "baki" sa foruma oderali sinu kaznu zbog oštećene osobne. Ma koji bi to policajac na zapadu napravio,dobio bi upozorenje da to riješiš a ne da ti naplati mjesečnu plaću kao u ovom slučaju. Ma daj nemojte mi sraćkat o dobroti naših policajaca. To su jadnici koji svoje traume liječe na običnom narodu,jel zaustavljaju ferarije,hamere i slične na cesti? Ma daj nemojte me *ebat o njihovom poštenju. To je moje mišljenje a vi pilajte o njihovoj dobroti koliko hoćete,za mene su dno dna,dobrog nisam sreo.
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: kobac u Svibanj 15, 2016, 07:43:04
Citat: maverick  u Svibanj 15, 2016, 07:33:54
O Bin Ladenu i ekipi doista nema smisla raspravljati, ali o švercu preko Dunava ima itekako...od onih gargamela u ljudskom obliku pa do paprike....ponekad tokom noci imas osjecaj od tolikog muvinga da si nedjeljom na auto pijaci....ali nekako te ljude nikad ne ulove....pa uzmemo strujaroše iz Aljmaša cija imena znaju svi koji su bili vise od pet puta na Dunavu...niti policija niti zakon se nisu našli da im stanu na kraju...ispadne da jednu uredjenu državu hebe školski domar i dva retardirana idiota....
A u Aljmašu imamo deset restorana ...kao...pa nikako da udju u trag gdje se predaje smuđ...nikako da provale koji restoran ne izdaje račun za svoje usluge...A nemaju pet kuna da pozovu inspekciju kod tog istog gospodina restorana i da dodje inspekcija pa pogleda koliko imaju ribe u zamrzivaču....od kuda mu...pa sanitarna..e to ne mogu...a mogu stojati na spustu i čekati Godoa i gledati tko je odrezao rep, tko ima osobnu jer oni su ipak institucija koja radi na granici, čuva ovu državu...i pazi na narod dok spava....a svijet prolazi pored njih kao da su tursko groblje...I ipak imaju odoru, imaju stav...i naravno..ponašaju se...ma marš bre u pičku materinu kako bi rekao jedan moj drug iz Sombora  :stripii:

Naravno da nije sve to kako velis. ( mada ima istine)
Ja bih volio da nazoves 192 i to im ispricas...
Od svega što si naveo pogledaj koliko si naveo poslova nekih drugih službi...
A naravno što bi tvoj kum rekao, nisi druker, pa ne želiš ništa reci policiji ..i još me napadas što sam pokušao od vas nešta saznati...
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: maverick u Svibanj 15, 2016, 07:49:27
Pročitaj svoje prve postove ovdje....mada nije to ništa loše...I ne napadam tebe uopce, ćak sto više drago mi je da ti radis svoj posao...ali sto ja kao pecaroš na vodi trebam znati koje institucije rade koji dio posla...valjda postoji hijerarhija i u tim službama, pa Pero javi Ðuri itd itd...Valjda od vas koji ste na terenu počinje...pa zapisnik...pa proslijedite nekom...pa taj netko dalje i tako....i problem se riješi...
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: mossi u Svibanj 15, 2016, 08:09:53
Citat: maverick  u Svibanj 15, 2016, 07:33:54
ma marš bre u pičku materinu kako bi rekao jedan moj drug iz Sombora  :stripii:

:clap2: :clap2: :stripii: :stripii: :stripii: :hi:

Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: rj u Svibanj 15, 2016, 08:10:43
a ja mislio da sam najgori  :stripii: :rofl2:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: kobac u Svibanj 15, 2016, 08:15:38
Citat: maverick  u Svibanj 15, 2016, 07:49:27
Pročitaj svoje prve postove ovdje....mada nije to ništa loše...I ne napadam tebe uopce, ćak sto više drago mi je da ti radis svoj posao...ali sto ja kao pecaroš na vodi trebam znati koje institucije rade koji dio posla...valjda postoji hijerarhija i u tim službama, pa Pero javi Ðuri itd itd...Valjda od vas koji ste na terenu počinje...pa zapisnik...pa proslijedite nekom...pa taj netko dalje i tako....i problem se riješi...

Naravno trebalo bi biti tako nekako, ali kao što rekoh u nekom od prijašnjih postova bilo bi dobro kada bi svako radio svoj dio posla...ali....
Bitna stvar je i u tome što nije svatko za odraditi dobar posao, a za neke stvari trebas barem četiri čovjeka od povjerenja i onda uz sve to, da imaš pravu informaciju, razumijevanje rukovoditelja, puno,puno sreće...itd....

Kako bilo da bilo, stvari nisu sjajne ali radi se i pomalo odredjuje...( ne koliko bi trebalo, ali bože moj)
Znam ja ,a znaš i ti, da na forumu ima ljudi koji su na krivoj strani zakona pa i oni prate sta se priča i tko priča...

Eto sada nakon dužeg forumarenje, opet dajem svakom na volju, tko ima nešta pametno vezano za ovaj  dio neka slobodno pošalje na pp ili na mob...

Ovo mi zvuči kao oglas kupujemo prodajemo.  :stripii: :stripii:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: dac u Svibanj 15, 2016, 08:34:49
"Tko je bez grijeha, neka prvi baci kamen"....   :no:   ... ja prvi nisam !   :uf:
Radim fuš i ne plačam porez, "ti", "on", "oni" rade fuš i ne plačaju porez i toga smo svjesni, pa nas netko prijavi i dođe kazna, pa nečeš valjda kriviti susjeda, babu, djeda, Bin Ladena, Pol Pota, policiju, branitelje, sudstvo....  :no:
Brate mili, samo si ti "kriv" i nitko drugi....   :bye:
I da, policija, tamo negdje na zapadu, prvo ti pročita prava, a onda puca.....   :crybaby2:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: rj u Svibanj 15, 2016, 08:38:58

I da, policija, tamo negdje na zapadu, prvo ti pročita prava, a onda puca.....   :crybaby2:

(https://www.pecaros-os.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi68.tinypic.com%2F4gt5yf.png&hash=bb8f771bc12a09943192c362f827f60856169f69)
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: pajdo77 u Svibanj 15, 2016, 09:01:04
 U životu nisam niti krivično gonjen..ma ni prekršajno,žvaku nisam uzeo ako nije moja i sad će mene neki nadobudni policajac zato što mu to zakon dozvoljava za*ebavati zbog osnovane sumnje za ne znam čega.Ma dajte. Pa tako se ne ponaša policajac koji je načisto sam sa sobom. Ajde da je neka racija,traže nekoga pa sam u toj skupini ne bih ništa rekao ane hodam ulicom,dvojica kradu bogu dane na pločniku i ajde da od ovog tražimo osobnu bez ikakvog povoda,razloga,tek toliko jer im je eto došlo i zato jer to mogu. Demonstracija moći i ništa više. Pa njihovi šefovi sami prave krivična djela kao ovaj zadnji slučaj sa nestankom zlata i strane valute. Ne želim ulaziti jel taj načelnik uzeo to za čega ga terete ali evo jučer-preključer je na terenac koji on vozi,naravno službeni palo drvo. Kako možeš imati pravo na službeni auto a maknuli te sa dužnosti dok traje postupak ja ne znam. I onda takva nekakva institucija poput policije koja bi trebala biti primjer svima a puna je kukolja sebi daje za pravo da njeni djelatnici za*ebavaju pošten narod. I još se čude kad su ljudi nezadovoljni njima. Kao da živimo u dva paralelna svijeta,jednima ne smiju ni prismrditi a druge hebu zato što prodaju staru robu na tržnici iz potrebe a ne objesti.
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: kobac u Svibanj 15, 2016, 09:02:19
Citat: dac  u Svibanj 15, 2016, 08:34:49
"Tko je bez grijeha, neka prvi baci kamen"....   :no:   ... ja prvi nisam !   :uf:
Radim fuš i ne plačam porez, "ti", "on", "oni" rade fuš i ne plačaju porez i toga smo svjesni, pa nas netko prijavi i dođe kazna, pa nečeš valjda kriviti susjeda, babu, djeda, Bin Ladena, Pol Pota, policiju, branitelje, sudstvo....  :no:
Brate mili, samo si ti "kriv" i nitko drugi....   :bye:
I da, policija, tamo negdje na zapadu, prvo ti pročita prava, a onda puca.....   :crybaby2:

Je još si mislit što oni u americi prvo čitaju prava,...
Ti si dužan radit kako ti kaže a ako si sumnjiv ili mu se učini da imaš pištolj umjesto palice i sl..prvo bang pa onda prava.  :stripii: mi smo male bebe za njih...eh to je demokracija i oni nas kao uče... :uf: :uf:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: pajdo77 u Svibanj 15, 2016, 09:16:14
 Nas ima ko djece u vrtiću grada Njujorka :stripii:,ne nosimo oružje,nemamo kvartova gdje policija ne ulazi pa opet toj policiji ne valjamo,pa šta da ste na dužnosti među nekim hispancima,pišali bi firnajz čim bi pročitali gdje ste na rasporedu danas. Kobac da ne bi nešto pomislio krivo ja ne mislim osobno o tebi,govorim općenito o policiji,šta mi se ne sviđa u nekim slučajevima. Bilo bi čupavo kad bi tamo tražili da pokažu jel mu rade svjetla na biciklu a baje naoružane ko bojna. Naši policajci bi trebali zapaliti svjeću ko balvan što rade u ovakvom okruženju pristojnih i civiliziranih ljudi a ne u Bronxu na primjer.
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: Debeli šef u Svibanj 15, 2016, 09:16:59
ima nešto što bi od amera trebali prepisati. građansko uhićenje.
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: rj u Svibanj 15, 2016, 09:19:33
jel to znači da bi ja mogao kobca hapsit  :sha:  :stripii:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: Debeli šef u Svibanj 15, 2016, 09:20:56
aha.
a ne bi smjeli ni kukati kako policija ne radi svoj posao. odradi za njih, ne stignu ni oni sve.

i još neka novčana nagradica za ulovljene na djelu. mljac.
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: kobac u Svibanj 15, 2016, 09:27:33
 :stripii: :stripii:
Ja bih se onda skinuo pa radio na crno....
Ili bolje mirovina (sigurno je sigurno) pa onda fus..
Jedina mana što mos popusti ak naletis na takve što su rj i  :red_indian:.  :rofl2: :rofl2:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: maverick u Svibanj 15, 2016, 09:28:55
Sam ti zahebavaj kum team...a kad bude ajd nemoj više...ajd sto si taki".... :stripii:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: rj u Svibanj 15, 2016, 09:30:05
vidi ove u Aljmašu (represivne snage) znam dobro i uglavnom su ok ...ne jednom kad pristanem , noć ..baterija -patrola ...dobro veće ...dobro veće ...evo samo da zakljućam čamac pa ču dat dokumente ..RJ to si ti ? da ....netreba več vas imam upisano .....laku noć ...laku noć
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: rj u Svibanj 15, 2016, 09:33:21
Citat: maverick  u Svibanj 15, 2016, 09:28:55
Sam ti zahebavaj kum team...a kad bude ajd nemoj više...ajd sto si taki".... :stripii:

issss...a ni nezna kakve adute još držim u rukavu ...ono...za nedaj Bože  :stripii:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: pajdo77 u Svibanj 15, 2016, 09:33:49
 Ja neću ni ići na Dunav dok Kobca ne premjeste sa luftićem u Lonjsko Polje u ophodnju :rofl2: ili ću čamcem u Renovo sa motorkom pa nek dižu stabla za mnom
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: mossi u Svibanj 15, 2016, 09:43:09
Edukujte se malo šta je državni kriminal na najvišem nivou.   :ok:
Ima veze se Dunavom i policijom.  :violent1:


http://www.slobodnaevropa.org/media/video/insajder-i-rse-rusenje-pod-maskama/27726848.html
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: kobac u Svibanj 15, 2016, 10:33:50
O čemu je prvi video njega ne mogu učitati,...
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: šajzika u Svibanj 15, 2016, 10:48:54



Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: šajzika u Svibanj 15, 2016, 10:58:27
 :stripii: :stripii: :stripii: :stripii: :stripii:
joj kad buden znao pecat tako dobro  :icon_thumright:

jel vam sad radi ?
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: mossi u Svibanj 15, 2016, 11:25:34
 :clap2:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: rj u Svibanj 15, 2016, 15:24:14
(https://www.pecaros-os.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi63.tinypic.com%2Fvwzs4h.jpg&hash=0d11a854e346684260bdd12e073ceeda672bac63)

na 50m ebem te slavonijo
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: Rap u Svibanj 15, 2016, 15:29:02
Na kojem je to dijelu dunava  :icon_scratch:


:thefinger:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: rj u Svibanj 15, 2016, 15:32:59
zmajevački dunavac  :thefinger:
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: SMT u Ožujak 16, 2026, 16:21:57
Stavcu ovde... ako neko ne kontrolise papira kao ja...

Istekla mi dozvola za upravljanje camcem... slucajno sam primetio, jer mi to policija nije nikad u zivotu trazila.

Ukratko za produzetak iste potrebno je:

Fotokopija ili ocitana licna karta
Fotokopija stare dozvole
Fotografija 30x35 mm( aktuelna, ne maturska)
Dve uplatnice oz priloga sa brojem racuna i pozivom na broj....


(https://i.ibb.co/VZt3JPz/IMG-9318.jpg) (https://ibb.co/VZt3JPz)

(https://i.ibb.co/PZwxp0gT/IMG-9319.jpg) (https://ibb.co/PZwxp0gT)


Meni nije bilo vazno mesto polaganja ( Apatin), sve zavrsavam u kapetaniji Novi Sad...

U prevodu, sve sa kopijama i fotografijama ispod 20€...
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: somborski lala u Ožujak 16, 2026, 19:57:11
ja sam sada menjao dozvolu jer je isticala. prvo ne može više u apatinu nego samo u bezdanu odraditi. nisu mi tražili LK , trebalo mi dve fotografije, uplata na račun (nekih 1200rsd) i morao sam ostaviti staru dozvolu da bi se poništila. iako je tada još važila. uradio sam je pre isteka jer sam predpostavio a bio sam u pravu da će potrajati, čekao sam mesec dana da je urade i dobijem. tako da računate da krenete na vreme bar što se ovde kod nas tiče.
Naziv: Odg: PolICijA Na dUNavU II
Autor: SMT u Ožujak 17, 2026, 09:53:07
Tako je! U Apatinu nema vise kapetana!

Čeka se toliko. Jutros sam predao, pa mi je to saopsteno...

Ono sto pise ovde je, da se vazaca dozvola ne produzava... Ako sam dobro procitao...

Mene to ne brine, jer mi niko nikada nije trazio doVolu za upravljanje... Nosim tu ponistenu sa sobom...