PolICijA Na dUNavU II

Autor alex7777, Svibanj 11, 2016, 21:35:40

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

rj

#60
lagao bi kad bi tvrdio da tako postupa samo prema meni (dakle ništa osobno , mada sam u početku mislio drukčije) uglavnom je postupak isti prema svim ribičima...to je njegov način rada i sve po zakonu

ako neznaš ko je kobac kad budeš pecao oko aljmaša a policajac te pita dali si ribi odrezao rep to je ON 100%  :stripii:
za tebe sam dok holidej i vajt erp u jednom

pajdo77

 Nije sporno da čovjek radi po zakonu ali ja prvi ne bih zaustavljao jedan čamac ne znam koliko puta godišnje da mu vidim dokumenta koje sam vidio prošli tjedan npr. no ja nisam policajac pa valjda ne razmišljam kao oni. No kako kažeš sve po zakonu kako treba pa tko neće tako ne mora na tu stranu ili neka se pomiri sa ovim načinom kontole sviđala mu se ili ne.

dac

Ma, da se razumijemo, niti sam "protiv" Janka, Marka, Pere, niti sam "za" Ðuru, Stipu, Antu...  :hi:
Priznajem, ne vidim ništa sporno, osim našeg "balkanskog mentaliteta"....  :takoje:  Zašto ja , zašto mene, pa jel se moramo držati zakona kao pijan plota.....   :uf:
Negdje sam već to pisao da će nas još dugo, dugo pratiti "aveti prošlog sistema"....  :takoje:     ...što prije to odbacimo biti će nam lakše !      "Čudo" je kad se netko drži zakona...   :mt1032:
A sad raspravljati o "truloj demokraciji", lošim zakonima, Bin Ladenu, S. Koreji, itd.itd. nema smisla !   :bye:

maverick

O Bin Ladenu i ekipi doista nema smisla raspravljati, ali o švercu preko Dunava ima itekako...od onih gargamela u ljudskom obliku pa do paprike....ponekad tokom noci imas osjecaj od tolikog muvinga da si nedjeljom na auto pijaci....ali nekako te ljude nikad ne ulove....pa uzmemo strujaroše iz Aljmaša cija imena znaju svi koji su bili vise od pet puta na Dunavu...niti policija niti zakon se nisu našli da im stanu na kraju...ispadne da jednu uredjenu državu hebe školski domar i dva retardirana idiota....
A u Aljmašu imamo deset restorana ...kao...pa nikako da udju u trag gdje se predaje smuđ...nikako da provale koji restoran ne izdaje račun za svoje usluge...A nemaju pet kuna da pozovu inspekciju kod tog istog gospodina restorana i da dodje inspekcija pa pogleda koliko imaju ribe u zamrzivaču....od kuda mu...pa sanitarna..e to ne mogu...a mogu stojati na spustu i čekati Godoa i gledati tko je odrezao rep, tko ima osobnu jer oni su ipak institucija koja radi na granici, čuva ovu državu...i pazi na narod dok spava....a svijet prolazi pored njih kao da su tursko groblje...I ipak imaju odoru, imaju stav...i naravno..ponašaju se...ma marš bre u pičku materinu kako bi rekao jedan moj drug iz Sombora  :stripii:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

pajdo77

 Gdje na zapadu policija jurca za ljudima kao ova naša i piše kazne za svaki *urac. Pa u Majamiju ne vijaju toliko one švercere sa drogom koji voze one glisere ko ovi naši pecaroše. Šta bi bilo da po Berlinu na svakom ćošku neko zaustavlja ljude zato što mu se hoće? Budimo iskreni,ovi naši su sitne ribe pjuckavice,sitne duše kojima je eto netko dao vlast da za*ebavaju narod i oni to debelo koriste. Jel neko pročitao da je neki policajac preveo baku preko zebre? Nije al zato su tu za srušiti tu istu na cestu i privesti je. Prestanite im se šupačiti i recite kako je. Jel su negdje "baki" sa foruma oderali sinu kaznu zbog oštećene osobne. Ma koji bi to policajac na zapadu napravio,dobio bi upozorenje da to riješiš a ne da ti naplati mjesečnu plaću kao u ovom slučaju. Ma daj nemojte mi sraćkat o dobroti naših policajaca. To su jadnici koji svoje traume liječe na običnom narodu,jel zaustavljaju ferarije,hamere i slične na cesti? Ma daj nemojte me *ebat o njihovom poštenju. To je moje mišljenje a vi pilajte o njihovoj dobroti koliko hoćete,za mene su dno dna,dobrog nisam sreo.

kobac

Citat: maverick  u Svibanj 15, 2016, 07:33:54
O Bin Ladenu i ekipi doista nema smisla raspravljati, ali o švercu preko Dunava ima itekako...od onih gargamela u ljudskom obliku pa do paprike....ponekad tokom noci imas osjecaj od tolikog muvinga da si nedjeljom na auto pijaci....ali nekako te ljude nikad ne ulove....pa uzmemo strujaroše iz Aljmaša cija imena znaju svi koji su bili vise od pet puta na Dunavu...niti policija niti zakon se nisu našli da im stanu na kraju...ispadne da jednu uredjenu državu hebe školski domar i dva retardirana idiota....
A u Aljmašu imamo deset restorana ...kao...pa nikako da udju u trag gdje se predaje smuđ...nikako da provale koji restoran ne izdaje račun za svoje usluge...A nemaju pet kuna da pozovu inspekciju kod tog istog gospodina restorana i da dodje inspekcija pa pogleda koliko imaju ribe u zamrzivaču....od kuda mu...pa sanitarna..e to ne mogu...a mogu stojati na spustu i čekati Godoa i gledati tko je odrezao rep, tko ima osobnu jer oni su ipak institucija koja radi na granici, čuva ovu državu...i pazi na narod dok spava....a svijet prolazi pored njih kao da su tursko groblje...I ipak imaju odoru, imaju stav...i naravno..ponašaju se...ma marš bre u pičku materinu kako bi rekao jedan moj drug iz Sombora  :stripii:

Naravno da nije sve to kako velis. ( mada ima istine)
Ja bih volio da nazoves 192 i to im ispricas...
Od svega što si naveo pogledaj koliko si naveo poslova nekih drugih službi...
A naravno što bi tvoj kum rekao, nisi druker, pa ne želiš ništa reci policiji ..i još me napadas što sam pokušao od vas nešta saznati...

maverick

Pročitaj svoje prve postove ovdje....mada nije to ništa loše...I ne napadam tebe uopce, ćak sto više drago mi je da ti radis svoj posao...ali sto ja kao pecaroš na vodi trebam znati koje institucije rade koji dio posla...valjda postoji hijerarhija i u tim službama, pa Pero javi Ðuri itd itd...Valjda od vas koji ste na terenu počinje...pa zapisnik...pa proslijedite nekom...pa taj netko dalje i tako....i problem se riješi...
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

mossi

Citat: maverick  u Svibanj 15, 2016, 07:33:54
ma marš bre u pičku materinu kako bi rekao jedan moj drug iz Sombora  :stripii:

:clap2: :clap2: :stripii: :stripii: :stripii: :hi:


rj

za tebe sam dok holidej i vajt erp u jednom

kobac

Citat: maverick  u Svibanj 15, 2016, 07:49:27
Pročitaj svoje prve postove ovdje....mada nije to ništa loše...I ne napadam tebe uopce, ćak sto više drago mi je da ti radis svoj posao...ali sto ja kao pecaroš na vodi trebam znati koje institucije rade koji dio posla...valjda postoji hijerarhija i u tim službama, pa Pero javi Ðuri itd itd...Valjda od vas koji ste na terenu počinje...pa zapisnik...pa proslijedite nekom...pa taj netko dalje i tako....i problem se riješi...

Naravno trebalo bi biti tako nekako, ali kao što rekoh u nekom od prijašnjih postova bilo bi dobro kada bi svako radio svoj dio posla...ali....
Bitna stvar je i u tome što nije svatko za odraditi dobar posao, a za neke stvari trebas barem četiri čovjeka od povjerenja i onda uz sve to, da imaš pravu informaciju, razumijevanje rukovoditelja, puno,puno sreće...itd....

Kako bilo da bilo, stvari nisu sjajne ali radi se i pomalo odredjuje...( ne koliko bi trebalo, ali bože moj)
Znam ja ,a znaš i ti, da na forumu ima ljudi koji su na krivoj strani zakona pa i oni prate sta se priča i tko priča...

Eto sada nakon dužeg forumarenje, opet dajem svakom na volju, tko ima nešta pametno vezano za ovaj  dio neka slobodno pošalje na pp ili na mob...

Ovo mi zvuči kao oglas kupujemo prodajemo.  :stripii: :stripii:

dac

#70
"Tko je bez grijeha, neka prvi baci kamen"....   :no:   ... ja prvi nisam !   :uf:
Radim fuš i ne plačam porez, "ti", "on", "oni" rade fuš i ne plačaju porez i toga smo svjesni, pa nas netko prijavi i dođe kazna, pa nečeš valjda kriviti susjeda, babu, djeda, Bin Ladena, Pol Pota, policiju, branitelje, sudstvo....  :no:
Brate mili, samo si ti "kriv" i nitko drugi....   :bye:
I da, policija, tamo negdje na zapadu, prvo ti pročita prava, a onda puca.....   :crybaby2:

rj


I da, policija, tamo negdje na zapadu, prvo ti pročita prava, a onda puca.....   :crybaby2:


za tebe sam dok holidej i vajt erp u jednom

pajdo77

 U životu nisam niti krivično gonjen..ma ni prekršajno,žvaku nisam uzeo ako nije moja i sad će mene neki nadobudni policajac zato što mu to zakon dozvoljava za*ebavati zbog osnovane sumnje za ne znam čega.Ma dajte. Pa tako se ne ponaša policajac koji je načisto sam sa sobom. Ajde da je neka racija,traže nekoga pa sam u toj skupini ne bih ništa rekao ane hodam ulicom,dvojica kradu bogu dane na pločniku i ajde da od ovog tražimo osobnu bez ikakvog povoda,razloga,tek toliko jer im je eto došlo i zato jer to mogu. Demonstracija moći i ništa više. Pa njihovi šefovi sami prave krivična djela kao ovaj zadnji slučaj sa nestankom zlata i strane valute. Ne želim ulaziti jel taj načelnik uzeo to za čega ga terete ali evo jučer-preključer je na terenac koji on vozi,naravno službeni palo drvo. Kako možeš imati pravo na službeni auto a maknuli te sa dužnosti dok traje postupak ja ne znam. I onda takva nekakva institucija poput policije koja bi trebala biti primjer svima a puna je kukolja sebi daje za pravo da njeni djelatnici za*ebavaju pošten narod. I još se čude kad su ljudi nezadovoljni njima. Kao da živimo u dva paralelna svijeta,jednima ne smiju ni prismrditi a druge hebu zato što prodaju staru robu na tržnici iz potrebe a ne objesti.

kobac

Citat: dac  u Svibanj 15, 2016, 08:34:49
"Tko je bez grijeha, neka prvi baci kamen"....   :no:   ... ja prvi nisam !   :uf:
Radim fuš i ne plačam porez, "ti", "on", "oni" rade fuš i ne plačaju porez i toga smo svjesni, pa nas netko prijavi i dođe kazna, pa nečeš valjda kriviti susjeda, babu, djeda, Bin Ladena, Pol Pota, policiju, branitelje, sudstvo....  :no:
Brate mili, samo si ti "kriv" i nitko drugi....   :bye:
I da, policija, tamo negdje na zapadu, prvo ti pročita prava, a onda puca.....   :crybaby2:

Je još si mislit što oni u americi prvo čitaju prava,...
Ti si dužan radit kako ti kaže a ako si sumnjiv ili mu se učini da imaš pištolj umjesto palice i sl..prvo bang pa onda prava.  :stripii: mi smo male bebe za njih...eh to je demokracija i oni nas kao uče... :uf: :uf:

pajdo77

 Nas ima ko djece u vrtiću grada Njujorka :stripii:,ne nosimo oružje,nemamo kvartova gdje policija ne ulazi pa opet toj policiji ne valjamo,pa šta da ste na dužnosti među nekim hispancima,pišali bi firnajz čim bi pročitali gdje ste na rasporedu danas. Kobac da ne bi nešto pomislio krivo ja ne mislim osobno o tebi,govorim općenito o policiji,šta mi se ne sviđa u nekim slučajevima. Bilo bi čupavo kad bi tamo tražili da pokažu jel mu rade svjetla na biciklu a baje naoružane ko bojna. Naši policajci bi trebali zapaliti svjeću ko balvan što rade u ovakvom okruženju pristojnih i civiliziranih ljudi a ne u Bronxu na primjer.