Sportex tiboron 60 gr.

Autor Perch, Kolovoz 15, 2017, 16:31:17

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

tutnja

Ovaj novi rs-3 je brutalno ozbiljna motkica

Sent from my LG-V60 using Tapatalk


Kugla

Eto ga sad, taman odlučio kad uhvatim vremena otići po onaj black arow a ti sad nudiš druge  :uf:

tutnja

#32
Black arrow je odličan štap za po svaki dan i svašta nešta.. Ovo je druga dimenzija, a bome i cijena

Sent from my LG-V60 using Tapatalk

tutnja



Citat: SMT  u Studeni 20, 2018, 20:23:52 Taj Tiboron u to vreme je bio sve, samo ne jeftin...Danas bi ga opet kupio pored gore svega racionalnog napisanog, bez razmišljanja... I jedan je od retkih štapova koje bi ponovio jer uglavnom izlaze savremeniji...

Možda i grešim...

Po svemu viđenom i rečenom, padam i ja u iskušenje da smotam sebi jednog 20-gramca iz blanka, onako za dušu i uživanje.. jedini problem je boja blanka, iako prekrasna ne ide mi jbg..
Da je crni ne bih trepnuo


Sent from my LG-V60 using Tapatalk


tutnja

Da dignemo temu iz mrtvih..

Kad ne možeš naći "uncaša" blizu univerzalnog po svojoj želji onda kreće "zlo"  u najavi
Nisam odolio, a nadam se ni promašio.. old school u novom izdanju trenutno na putu za Nigdjezemsku.

 

Poslano sa Honor Magic8 koristeći Tapatalk


tutnja

#35
Stigla motkica.. malo je reći da sam oduševljen.
Sve što sam oduvijek tražio od štapa, konačno na jednom mjestu.
Tanko, elegantno, a moćno.. ni preslabo, ni prejako.
Estetski po mom ukusu, akcijski na prvu i na suho ono što sam htio, brz, a nije kolac ni preoštar, i ta krivulja savijanja.. uffff!
Stara dobra Sportexova škola u novom izdanju i siguran sam da će na vodi pokazati šta može i opravdati moja očekivanja




tutnja

Hvala, sutra je u planu prvi test

Poslano sa Honor Magic8 koristeći Tapatalk