smudj - čudna/zanimljiva ubadanja

Autor mossi, Studeni 05, 2014, 16:38:40

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

scotty

I meni se tako dogodio smuđ -borise.
Ako su dva onda to više nije slučajno  hhehe

Slaven

Meni se jednom zakvačila dva smuđa na jednu udicu, kad sam ih dovukao do meredova otkačili se, bili cu cca 2kg svaki, ko braća, ako mi ne vjerujete pitajte Stepu, bio je sa mnom.

maverick

Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

tole

ti si borise brži od munje......nije stigao ni usta otvorit da zguta :stripii:

Slaven


Darkestrah

I love the smell of napalm in the morning. Smelled like...victory.

Alija

Citat: Slaven  u Studeni 13, 2014, 19:18:19
Citat: maverick  u Studeni 13, 2014, 16:24:35
Super ti garancija izjave  :stripii:

Bolja nego da je Rašo bio  :stripii:

...pazi kume da te Rašo nebi oprao !!
Na fotki vidiš da izgleda opasno,a nebi bio prvi kojeg je oprao  :takoje:




...mada ovo ulazi već u naučnu fantastiku ...Rašo radi  :notworthy:

borisl

Citat: tole  u Studeni 13, 2014, 18:23:25
ti si borise brži od munje......nije stigao ni usta otvorit da zguta :stripii:

Razmišljao sam da nisam možda prespor pa da ju je već pljunuo i kreno otići  :occasion14:

kockar

Citat od pre par godina, jigujemo smudja, drugar pocetnik se oglasio sa mesta pored, ne vidim ga, ali ga cujem:
" Uuuuu j ebote imao sam udarac!!!"

dramska pauza od sigurno minut.

"Ej pa tu je!"

I izvadi covek smudja.

:)
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan!
www.riboteka.rs

kajman

Sta je ovog smudjarka moglo ovako da izbusi? Zaista cudna, okrugla i duboka rupa?

zvona

Možda čaplja ili neka slična ptica?

bibac

Citat: kajman  u Studeni 25, 2014, 11:19:53
Sta je ovog smudjarka moglo ovako da izbusi? Zaista cudna, okrugla i duboka rupa?

Kormoran?

kockar

Smudj od 24 kg, samo ga jednim zubom zahvatio :)
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan!
www.riboteka.rs

Slaven

To je sto posto onaj krokodil koji je viđen prijašnjih godina oko Beča, treba se pripazit malo pogotovo po ljeti :jede:

Juzba

kao i kod ljudi, svašta im se dešava, vjerojatno se nabio na nešto
Ko izgubi dobitak dobije gubitak.