Autor Tema: PROJECT ONE by Maverick  (Posjeta: 14161 vremena)

dravskispiner, gokster i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline maverick

• Administrator
PROJECT ONE by Maverick
« u: Kolovoz 24, 2020, 15:57:49 poslijepodne »
Kako su svi veliki pecaroši kad su krenuli u izgradnju čamca davali neka zvučna imena svojim projektima...tako sam i ja odlučio smisliti neko...Mada odavno nisam veliki pecaroš, niti po kilazi niti po broju izlazaka...pa i iz tog razloga naslov nije orginalan vec posuđen :stripii:
Ali da krenem ispočetka..dugo vremena se tu negdje nalazi neka ideja o većem čamcu...većem motoru...i tu je bilo nekih pokusaja da nesto kupim ali nije zavrsilo kako sam planirao. Nekako sam imao dojam da sam "prerastao" Sharka....pa je tu bilo lutanja od ideje da kupim neko plastično plovilo vecih gabarita do ideje da krenem u neku samogradnju...Ubrzo su obje varijante otpale iz sto nekih razloga, i kroz neki od stotinu razgovora sa Šimicem je pala odluka o izgradnji čamca...Bez obzira sto ce on reci da sam zahtjevan i dosadan...nije istina  :stripii: Ne zovem ga vise od desetak puta dnevno i jednom posjetim( na dan , naravno)  :stripii: Puno puta sam otisao "slučajno" dok su radili neke druge čamce i kao ne veliki ljubitelj aluminija ipak sam na kraju donio odluku da je to jedno od boljih rješenja za mene. Moji zahtjevi su bez obzira sta tko rekao  :stripii: vrlo jednostavni. Želim veliki čamac...moja vizija je da to bude bar 6 metara duzine i  debelo preko 2 metra širine, otvoreni....gdje ce ici velika tenda za tih par odlazaka na Dunav....ostalo vrijeme ce to za sad biti open varijanta. Prvotno sam mislio kad se čamac napravi otvoriti temu i  okačiti koju sliku...ali ovako, kad se to radi pošteno , mislim da ni Šimic nema nista protiv da te radove ispratimo korak po korak...
Nas je tu puno i svatko ce imati neki svoj način ili primjedbu na nesto....zato cu ovo sve i podjeliti s vama da jednostavno ako se odlucite za neki sličan pothvat vidite u kojem to sve smjeru ide.
Inače izrada čamca je zmisljena u dvije faze...prva ova jesenska bi trebala objediniti izradu čamca, farbanje, postavljanje motora , sonara ...tepisona...tj ono osnovno s cim bih mogao ovu jesen krenuti u ribolov smuđa a drugi dio bi nakon lovostaja i ukljucivao bi izradu škara, tende...mozda neke montazne kabine i ugradnja ostale elektronicke opreme...Tako da idemo uživati u ovom projektu koliko god je to moguce i koliko god nam finacije dopuste  :occasion14:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline maverick

• Administrator
Odg: PROJECT ONE by Maverick
« Odgovori #1 u: Kolovoz 24, 2020, 16:01:43 poslijepodne »

long picture

Ono kad se stranice podboče kolčicima.. :uf:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #2 u: Kolovoz 24, 2020, 16:06:36 poslijepodne »

make photo album with song online

Ja tu imam stalno neke primjedbe..te da bude cvrsto..te da se kasnije nesto ne izvitla. Sreća je sto Šimic uopce ne prihvaca moje primjedbe...i ozbiljno pristupa cijeloj prici na nacin da u startu žrtvujemo neku krajnju brzinu i zbog same duzine neki dijelovi ce biti pojacani u odnosu na dosadasnje modele..Krece se od zadnjeg zrcala koje je debljine 5 mm

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #3 u: Kolovoz 24, 2020, 16:10:04 poslijepodne »

Uglavnom lagao bih kad bih rekao da mi ovo sve ne donosi neku pozitivnu nervozu i ipak sad vise nego željno isčekujem kraj radova...bit ce ovo tri hebeno duga tjedna u mom životu 😂😂😂

Offline ALU-bel

• Štukolovac
« Odgovori #4 u: Kolovoz 24, 2020, 16:10:48 poslijepodne »
Nema zaje... to ce biti ozbiljno plovilo

Offline alexdja

• Somolovac
    • Alexdja - Izrada Sajtova - PC Administracija...
« Odgovori #5 u: Kolovoz 24, 2020, 16:34:11 poslijepodne »
Aj'...

Sa srećom!

:occasion14:
       Nema više divljeg bučka. :no:

Offline alex7777

• Somolovac
  • odgovorno tvrdim da nista netvrdim dok ne utvrdim
  • Dob: 43
« Odgovori #6 u: Kolovoz 24, 2020, 17:42:56 poslijepodne »
pih pa sta je ovo  :stripii: :stripii: :stripii: :stripii: :uf:
Uopce nesumnjam da ce biti  zmaj radujem se zavrsetku  :red_indian: samo pitam di je i kad je aldumaš  :pije: :stripii:

Online pajdo77

• Alas
  • ŠAPTAČ SMUĐEVIMA
  • Dob: 50
« Odgovori #7 u: Kolovoz 24, 2020, 18:20:36 poslijepodne »
 Jel motor za njega na čekanju ili u garaži? Proći će brzo ta tri tjedna...bar meni  :stripii: a onda ako nakon čamca čekaš motor tek ćeš ospice dobiti ako je rok isporuke nešto kasnije. Ako motor već čeka da se montira na čamac onda si šef sale.

Offline alex7777

• Somolovac
  • odgovorno tvrdim da nista netvrdim dok ne utvrdim
  • Dob: 43
« Odgovori #8 u: Kolovoz 24, 2020, 18:24:51 poslijepodne »
Masina je vec u fori Pajdo iskesirana  :takoje:

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #9 u: Kolovoz 24, 2020, 18:41:11 poslijepodne »
Što se tiče glavnog pogonskog motora....kupljen i čeka red na montazu...što se tiče pomocnog...tu su dvije opcije...tj tri... :uf: dva elektro su tu stigla i čekaju....drugi akumulator je u dolasku....i nesto je u kombinaciji za pomocni benzinski...tako da stavicu nesto uz glavni sto mi bude ljepše stajalo  :stripii: O tome cu kasnije kad dodje termin za to...Što se tiče aldumaše...imamo tu neku malo ozbiljniju situaciju pa kontam da ce nas dvojica ili trojica koji ovih dana imaju neke prinove po pitanju nautike mogli napraviti i neko druzenje uz obalu cim zavrsimo s poslovima i cim i ovi komarci malo smanje

Offline TonyC

• Administrator
« Odgovori #10 u: Kolovoz 24, 2020, 18:53:52 poslijepodne »
A bit če napeto tri tjedna, ako Šimić preživi pričat če se u Belišću godinama.
Sretno obojci !  :rofl2: :rofl2:

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #11 u: Kolovoz 24, 2020, 19:05:36 poslijepodne »
Ma ne, ovaj projekt ide na način da od danas kad je krenio i mi i Vi koji pratite temu uzivamo skupa na maximalno....Ja mozda jesam malo dosadan.... :stripii: ali to sam pošteno naglasio na početku teme ali sve ostalo sto se tiče izrade...je isključivo u Šimicevim rukama i ja tu struku slušam i poštujem...... :icon_thumright:

Offline ZeroCool

• Smudjolovac
  • Dob: 28
« Odgovori #12 u: Kolovoz 24, 2020, 19:23:10 poslijepodne »
Što se tiče glavnog pogonskog motora....kupljen i čeka red na montazu...što se tiče pomocnog...tu su dvije opcije...tj tri... :uf: dva elektro su tu stigla i čekaju....drugi akumulator je u dolasku....i nesto je u kombinaciji za pomocni benzinski...tako da stavicu nesto uz glavni sto mi bude ljepše stajalo  :stripii: O tome cu kasnije kad dodje termin za to...Što se tiče aldumaše...imamo tu neku malo ozbiljniju situaciju pa kontam da ce nas dvojica ili trojica koji ovih dana imaju neke prinove po pitanju nautike mogli napraviti i neko druzenje uz obalu cim zavrsimo s poslovima i cim i ovi komarci malo smanje

Sto se tice prinova rado se pridruzujem jer je i moj nedavno zavrsen  :occasion14:

Offline DIDAPATAK

• Somolovac
  • Dob: - 54god.
« Odgovori #13 u: Kolovoz 24, 2020, 20:02:27 poslijepodne »
A bit če napeto tri tjedna, ako Šimić preživi pričat če se u Belišću godinama.
Sretno obojci !  :rofl2: :rofl2:

...čestitam situaciju  :occasion14: :clap2:
.. :baba:

Offline nekinho

• Somolovac
  • Dob: 36
« Odgovori #14 u: Kolovoz 24, 2020, 20:13:47 poslijepodne »
Čestitam situaciju i čekam iduće detaljne korake i slike naravno  :occasion14: