Kalupi za lijevanje jig glava

Autor maverick, Studeni 18, 2012, 22:03:28

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

rj

AL lim je pre slab  za ručku ...ako uzmeš AL"flah" debel 6-7mm dok ga budeš vario izbacit če ti se alat ...da skratim ...
"ne mešaj se u mekonje , pojest če te svinje"
vijci su ok rješenje i potpuno bezopasno...
za tebe sam dok holidej i vajt erp u jednom

maverick

A sad se ja i mlb druzimo u selu i ako je rekao da ce zapikati nemoj da se mijesas...ako sjebe kupice nove  :stripii: :stripii: :stripii:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

šajzika

Audentes fortuna iuvat

maverick

Sam da jos krenemo zajedno na pecanje i na kraju se uzmemo  :stripii:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

rj

Citat: maverick  u Siječanj 31, 2016, 20:49:55
A sad se ja i mlb druzimo u selu i ako je rekao da ce zapikati nemoj da se mijesas...ako sjebe kupice nove  :stripii: :stripii: :stripii:

AL se ne "pika"  :no: pusti miba mlado-ludo  :rofl2:
za tebe sam dok holidej i vajt erp u jednom

maverick

Mlb...molim objašnjenje...nemoj da nam sad prijateljstvo strada  :stripii:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

mlb

Znaš da je tesla za tvog kuma pionir!  :icon_biggrin:
Nije riječ o flahu već o profilu!

mlb

Aako ćeš skakati nogama po njemu onda bi moglo "možda" biti malo problema  :stripii:

ibro dirka


maverick

Ma jok ima puno veci...ali ekran a nadalje ...zna se tko je tata  :stripii:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

ibro dirka

Hahahahaha

Uglavnom da se nadovežem na temu...lijevao sam sa kalupom što mi je srđo radio i zadovoljan sam...možda dodam kakav L za udice ali namjestim ih ja nabrzaka svih 5 samo krenem od prve do šarke i nju namjestim i onda lagano otvoren kalup i samo ubacim redom još 4 do kraja, pošto je kalup fino odrađen jako dobro se osjeti kad udica sjedne na mjesto...stavim i video ako treba...

Mudri

Ne komplicirajte,nije RJ bljesav,može samo biti da sjebete kalup,sa pop nitnama je najjednostavnije i najbrže,sa vijcima može isto biti problema,moraš adekvatnu rupu probušit da ti ne pukne vijak kad ga zavrćeš u aluminij.....ali ako vam se vari varite....

Žorž

Rj i Mudri su pravu,pop nitna ili kratak vijak i  :ok: Zadovoljena i funkcionalnost i estetika,a i ako pokriviš ili oštetiš,zameniš za minut bez komplikovanja  :icon_thumright:

Slaven

Ja sam probusio rupe skroz na mjestima gdje nisu gnjezda, dodatno frezenkovo rupe da glava vijka ne bude starija i sa vanjske strane zatego rucke sa maticom

mlb

A jebemu miša pa nikako da odradim neki fuš s tim aluminijem , susjed duboko si me razočarao i ti i tvoj drug rj!  :stripii: :stripii: