Honda

Autor Tićo, Studeni 20, 2012, 16:53:25

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Luckycarp

Hvala....
Ide najprije na servis i čišćenje.
Vjerujem da će biti dobra prema meni 😎
Get allways a Lucky-carp

Mudri

Danas imo čast da se provozam sa kolegom koji se ponovio u 30 konja glanc novu Hondicu,provozali se od Dalja do Bogojevskog mosta,ponijelo se i 5 litara goriva da se nađe za rezervu jer je bilo stvarno malo u rezervaru,skoro da nismo ništa potrošili,usipali rezervu kad smo se vratili i parkirali,nestvarno ljepo radi i još bolje ide,stvarno su je japosi napravili ajme majko....

maverick

Ti si malo u zaostatku... :stripii: ne pratis situaciju vec duze vremena...I stariji modeli rade bas finjak...
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

kobac

Citat: Mudri  u Studeni 19, 2017, 20:15:38
Danas imo čast da se provozam sa kolegom koji se ponovio u 30 konja glanc novu Hondicu,provozali se od Dalja do Bogojevskog mosta,ponijelo se i 5 litara goriva da se nađe za rezervu jer je bilo stvarno malo u rezervaru,skoro da nismo ništa potrošili,usipali rezervu kad smo se vratili i parkirali,nestvarno ljepo radi i još bolje ide,stvarno su je japosi napravili ajme majko....

Koji je to tvoj prijatelj iz dalja kupio 30 Hondu...
Da nije Miha...

Mudri

Ko bi drugi,dijete u razvoju,Goran je kupio polovnu 40,a ovaj zlikovac novu kod pere ždere.....U Hongoldoniji

šajzika

#155
Eo majstor poslao Slike
gotov servis + ocisti od kamenca i mal kapu ispolira
:notworthy:  :red_indian: :ok:

Uvijek me lijepo razveseli kad pogledam svoj motor :stripii: a i camac. Lijep kompletić
Audentes fortuna iuvat

dravski pecaros

taman na šarana za vikend  :baba:

maverick

Jos camac...nosaci...malo sminke...antialgin...da...za vikend moze biti na pecanju  :icon_thumright:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

majstor

Prekrasna - mogla bi ribe poplašiti.  :ok:

Zagor

Takva lijepa teta na poklopcu a vi lubanje slikate :red-card:
Bolje golub u ruci nego vrabac na grani!

šajzika

Nesmijemo zbog takvih kao ti. U naponu snage a bez cure. :stripii:
Audentes fortuna iuvat

Zagor

Pa ima male djece na forumu, samo im treba da sanjaju kosture  :stripii:
Bolje golub u ruci nego vrabac na grani!

mlb

Sa čime skidaš kamenac?

mossi


maverick

Citat: mlb  u Ožujak 26, 2018, 22:15:09
Sa čime skidaš kamenac?
Solna kiselina...mazes četkom dok se kod pjeni...i nakon par minuta isperes vodom. Ako je negdje ostalo ponovis postupak
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"