XZoga štapovi

Autor Brus, Studeni 20, 2012, 18:08:43

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

kajman

Ma O.K. lovostaj ali nije samo smudj pun ovih parazita i sva ostala riba je puna

miha

ma nema ispod kombinata belišća ni ribe a ni parazita :hello2: :BangHead:

Kugla

Miha ja mislio da ima posebno vidim kad pređeš most pa na drugoj obali uzvodno dosta pecaroša sam znao viđati, a osobno sam malo probao sa ove strane od mosta uzvodno ima koji šporanj i limančić ali nisam imao sreće.

miha

preko mosta dobro samo kad se neke tete dođu sunčat :hello2:

kajman

Pa te sto se suncaju to nisu ripcici to su ribetine hehehehhe


rj

taj most mi je vrhunska destinacija ...koju god ribu sam dovezo tamo bila je ebena ...realizacija 100%  :headbang:
za tebe sam dok holidej i vajt erp u jednom

maverick

padaju na romantiku ili na vobler  :toothy12:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Greys

Citat: rj  u Ožujak 15, 2013, 17:25:41
taj most mi je vrhunska destinacija ...koju god ribu sam dovezo tamo bila je ebena ...realizacija 100%  :headbang:

hahahaahahah, to RJ  :headbang:

rj

Citat: maverick  u Ožujak 15, 2013, 17:26:29
padaju na romantiku ili na vobler  :toothy12:

nemam pojma koji je qurac tamo ...još ni ne zaustavim auto a šlic mi več otkopčan a nećija rućica u gaćama ....ponavljam realizacija 100 %
za tebe sam dok holidej i vajt erp u jednom

maverick

Daj netko neka okaci na google maps gdje je taj most  :icon_biggrin:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

miha

a hebote jedan jedini u Belišću

Kugla

Ma pusti ga Miha zna poglavica jako dobro di je most jel tako susjed

Greys


miha

ma nisam ni mislio da nezna više on to zbog kuma ..... :hello2: