Parsun

Autor Grof, Studeni 22, 2012, 14:57:35

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

maverick

Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

šajzika

Ovaj donji video je zanimljiv ali ti nemas taj motor u ponudi :stripii:
Audentes fortuna iuvat

maverick

A ne znam stvarno zasto ih ne uvoze...ali naletio na par zanimljivih videa pa okačio
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

šajzika

Svidio mi se podatak da je cvajtak samo 36kg.
To je jako jako mala kilaza za motor takve snage. Moja yamaha od 4ks je 24kg.
A realno i da ga uvoze mislim da bi trebao biti jefiniji od 4t.
Zamisli novi vb motor od 15ks sa garancijom za 10ak tkn .
Mislim da bi isla prodaja kao blesava
Audentes fortuna iuvat

maverick

Ja sam mislio na model od 20 4t sto se ne uvozi a 2t je zabranjen uvoz u zemlje EU
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"


šajzika

Ma znam da je 2t zabranjen. Al definitvno me  privlaci mala kilaza.
@kugla
Kolko znam ekologija
Audentes fortuna iuvat

ljuska





evo ima i 20 ks izložili je na sajmu nautike

raso

Vrlo zanimljivo, dapače :hi: :hi: :hi:

vedro

Ne vidi se cijena dobro!!! koliko dode 9.8ks i 15ks??  :hi:

TonyC

Nazovi  :red_indian:    on ti zna točno    :stripii: 

maverick

Vedro je tezak na okidaču.... :stripii: zna on bolje cijene nego ja ... :stripii:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

TonyC

Možda je kratak za 35 km . Da ga malo poguramo , da se i on gotivi    :rofl2:  :stripii:  :rofl2:  :stripii:

vedro

Citat: maverick  u Veljača 20, 2015, 09:29:37
Vedro je tezak na okidaču.... :stripii: zna on bolje cijene nego ja ... :stripii:
Ma poglavice mislio sam na sajmu...

maverick

Piše ti negdje gore...16200 20 ks na sajmu  :ok:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"