Rad ribočuvarske službe

Autor maverick, Studeni 24, 2012, 19:11:27

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.


madmax

Ništa novo za tu staru dravu u bilju

maverick

Taman pomislim da smo neke stvari nadrasli a ono mauna
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

mossi

Da bi se nešto promenilo morali bi se zvati Nemci ili Japanci. Ovako teško ili nikako.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk


pajdo77

Bitno je da se uporno odbija dogovor o zajedničkoj dozvoli jer bi mi valjda devastirali i masakrirali riblji fond Baranje a tamo dolina bezakonja kako malo malo čitam po novinama.

madmax

Citat: madmax  u Ožujak 30, 2023, 07:37:51
Citat: madmax  u Ožujak 30, 2023, 07:36:25


Poribljavanje baranjskih voda 2023



Bila je sjednica ZŠRU Baranje, gdje je izglasano ili kako to već ide...
Kako to nije krađa, nego je bio pretovar ribe u vreće i škafove te se riba vozila na repnjak  :D

maverick

A daj me nemoj zezati  :stripii:  :stripii:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Mornar Popaj

Alan Ford u stvarnosti


Sent from my iPhone using Tapatalk
Život je cesta pa biraj gdje ćeš. Al' zalud grabiš i zalud stječeš, kad tamo gore ništa od toga ponijet' nećeš.

maverick

Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

šajzika



Citat: šajzika  u Ožujak 30, 2023, 10:51:04 Oni su zapravo spasili riblji fond i jos ce nahranit gladne za veliki petak po Baranji.

Momci moji vi u svemu vidite kriminal a to je zapravo bila cista filantropija.

Bio sam u pravu a vi recite sta god želite :stripii:
Audentes fortuna iuvat

pajdo77

Cirkusaneri.Kakva sjednica ima odlučivati o tome jel bilo krivičnog djela? Valjda postoje institucije u ovoj državi koje bi o tome trebale odlučivati a ne po sistemu 'pitaj brata lažova'.

Dukson

De nemoj me ...
Selilo ih tako iz kreveta u krevet u vrecama.
Saran je inace poznat po tome da najvise voli provest u vreci jedno vrijeme prije pustanja u drugu vodu, da, isuse nist ne znamo!
 

pajdo77

 Onda ti kupi dozvolu vamo,kupi tamo da oni poribljavaju kotliće za veselo društvo i pune ledenice od 420 litara kod kuće.

nekinho

#2323
Kažu nema smijeha u ovom društvu, svi smo pod stresom, stisnuti, tmurni, loše volje... pa evo komedije da plaćeš od smijeha. Treba ih predložiti za nagradu što uveseljavaju sve nas svojim djelima i odlukama.
Plačem od smijeha  :rofl2:
_________________________________________
Budimo ljudi! Nije teško. I majmunima je uspjelo!

maverick

Ja i dalje mislim da to nije moguće ali ajd...ili se netko šali s nama... :uf:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"