Nosaci štapova

Autor maverick, Prosinac 23, 2012, 22:59:37

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Greys

A zato me zvao Ivek za tvoj broj  :icon_biggrin: Lijepi su, nema šta, svaka čast na trudu majstora.  :icon_thumright:

TopMix

Citat: maverick  u Srpanj 01, 2013, 21:11:24
A po danu na dunavu kad upekne sunce , povucem se malo u ladovinu i zabacim....sad budem malo česce...odspavam a ono se peca samo od sebe  :thumbsup:
Mario, drugarski savet: nemoj tako da pecaš dunavske šarane, jer ćeš, dok budeš spavao, propustiti glavni doživljaj!
Osetiti adrenalin u momentu kad šaran smotava štap u vodu je nenadjebiv osećaj.   

maverick

Ma Tope ja to kazem onako radi reda, a nosače sam uzeo čisto da se ne razlikujem od retfale i da nosači budu ljepši od njegovi.... :toothy12: a da mi trebaju...ne trebaju  :toothy12:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

retfala

zbog ovakvih izjava za tebe više nema "povlaštenih tarifa" upamtit ćeš nosače po popularnim cijenama :3some:

maverick

O drago mi je vidjeti ovaku prepisku...jer ste mene kresnuli za prve nosače... :toothy12: ali nema veze, nije zivot u jednom danu... :toothy12:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

retfala

Mooolim pa ja sam pušioničar na kvadrat bio u toj priči sa nosačima. r-t se po običaju pravio naivan kao sobarica i najbolje prošao

Darko

znači r-t je pokupio tvoje fore :alas: :icon_biggrin:
Teško je biti budala , prevelika je konkurencija.

maverick

R-t je prošao skupu školu  :toothy12: pa se sad vadi na nama  :toothy12:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

peugeot

meverik koji je fi na onim prvim nosačima što ti je pravijo ivek

maverick

a bem ga morao bih premjeriti ali 40-50 mm, uzeo sam najdeblji stap koji imam i po njemu...a ovi tanji stoje isto odlicno jer su oslonjeni na pod čamca
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

twister011

Citat: TopMix  u Srpanj 02, 2013, 09:57:10
Citat: maverick  u Srpanj 01, 2013, 21:11:24
A po danu na dunavu kad upekne sunce , povucem se malo u ladovinu i zabacim....sad budem malo česce...odspavam a ono se peca samo od sebe  :thumbsup:
Mario, drugarski savet: nemoj tako da pecaš dunavske šarane, jer ćeš, dok budeš spavao, propustiti glavni doživljaj!
Osetiti adrenalin u momentu kad šaran smotava štap u vodu je nenadjebiv osećaj.   

Ja sam te dve muve jednim udarcem.

Stap ispd butine, pa em spavam, em mi ne nedostaje adrenalina kada me lupi po butini ili izmedju :thumbsup:

raso

osim kad spavaš u prizemlju, a Mujo na katu :be happy: :be happy: :be happy:

Retfalački mačak

Ima li tko kakvu novinu u ovoj temi? Mislim prvenstveno na čamac.

Ovu temu bi podijelio u dvije kategorije.
Jedna za nosače za štapove za stacionarno pecanje, a druga grupa bi bili nosači za štapove kod điganja, odnosno kod seljenja sa mjesta na mjesto.
Tko ima kakva rješenja?

maverick

Moje i od tonyc si vec vidio ..ovi su za štapove kod premjestanja s pozicije na poziciju...da ne ostetim stap naslanjajuci ga na čamac


Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Retfalački mačak

Pravim "lego" ploču. Namjena za 2+1 štap za selidbu. Od toga jedan i za pecanje. Osim toga ploča drži i zastavicu i sonar koji se može zakretati i sve je rastavljivo u dva poteza. Čim bude gotovo, poslikam. Zato me interesuju nova rješenja.