Graphiteleader

Autor SMT, Svibanj 29, 2019, 12:55:04

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

šajzika

Kod njega stap od 270cm izgleda kao 240 :stripii:
Audentes fortuna iuvat

No

Ležim jutros u krevetu, 9 sati, čekam da mi žena donese čokolino, kad svira mobitel.

Harley

-dobro jutro
-dobro jutro
-gdje si
-evo me u krevetu, ispovijedam se
-9 sati??

Još smo nešto iskomentirali i odjednom veli- pajdo naručio sam Nuovo Vivo Prototype 9-35 za 450 eura iz Latvije
- jbt. dobra cijena, novi?
-da
-da nije neka prevara
-nije,  sve dogovorio uplatio al je zajeb bio kad sam se probudio

:stripii:  :stripii:

Očekujte uskoro kupnju novog štapa jer takav san se ne zaboravlja   :ok:

To je ta strast u poodmakloj dobi, ne kaže se džabe, čekaj da se stari panj upali.  :stripii:

Tipujem na Super Vivo   ( još se malo otima, ali to je tu)   :ok:

SMT

Hahahahaha,

Sanjao je 200 žetona manje otprilike…

Ja ipak tipujem na taj štap iz sna… znam jednog sto ga ima i mislim da bi po Savi “pokidao”…

šajzika

Najbolje da vas dva stara "panja" (nist zlocesto) odete do Jovana na test  uživo pa da se obojica upalite.
Audentes fortuna iuvat

No

 :uf: Ovo s panjevima nije zločesto ali da idemo do Jovana, vozimo se u šarenom čamcu, držimo u rukama te GL vrljike, uparene sa onim lošim rolama, pa da danima poslije ne spavam, e to je zločesto   :stripii:  :stripii:

Ervin

@ossa
Čestitam situaciju!
Kakvi su utisci na prvu?
Jel' ide kod Paje da mu metne plutu, ili može i ovako da prođe?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk


ossa

kod paje sigurno neće u ruke.
dobar štap, kao cd pre 10 godina.
hvala na pomoći
Naidju krize, drukcije grize...

SMT

#622
Citat: No  u Prosinac 30, 2021, 15:18:46
:uf: Ovo s panjevima nije zločesto ali da idemo do Jovana, vozimo se u šarenom čamcu, držimo u rukama te GL vrljike, uparene sa onim lošim rolama, pa da danima poslije ne spavam, e to je zločesto   :stripii:  :stripii:



Kad dodjete na Dunav onda Super Vivo… Sava onako kako sam napisao.. Mislim da je bolje…

Tesko bih ja po Dunavu prosao bez njega… 842 HH ozbiljna motka, mogu potvrditi… Verovatno se druzimo dugo…

U 169g, spakovana vrhunska osetljivost, odlican raspon nosivosti i ogromna kolicina snage… Ne mogu vise traziti…







S druge strane, “elegantniji” i u ruci najprivlacniji stap od vivo nvovo prototype 772MH, nisam drzao… Kako Ervin kaze, ljut je…

Mislim da je dug put pred nama ali ajde sa mnom se nikad ne zna…







Najlepse u paru izaci na vodu… :hi:

tutnja

@ossa
Ma ne valja to ničemu, skupa preskupa motka.. Stavljaj u oglase dok je još koliko toliko tražena roba


Poslano sa mog P10_HD_EEA koristeći Tapatalk


šajzika

Audentes fortuna iuvat

SMT

Citat: tutnja  u Prosinac 30, 2021, 19:55:49
@ossa
Ma ne valja to ničemu, skupa preskupa motka.. Stavljaj u oglase dok je još koliko toliko tražena roba


Poslano sa mog P10_HD_EEA koristeći Tapatalk



Kako preterujemo ovde po forumu i radimo besplatnu reklamu tj potrošače dovodimo u zabunu, ovi iz Mide bi nam mogli poslati jedan gratis… :hi:

KGB ekipa  :stripii:

ossa

Citat: tutnja  u Prosinac 30, 2021, 19:55:49
@ossa
Ma ne valja to ničemu, skupa preskupa motka.. Stavljaj u oglase dok je još koliko toliko tražena roba


Poslano sa mog P10_HD_EEA koristeći Tapatalk

Ako prva riba bude bucov, ide pravac oglasi.
Naidju krize, drukcije grize...

No

@ossa  koji je to Aspro?

baka

Citat: No  u Prosinac 30, 2021, 15:05:10
Ležim jutros u krevetu, 9 sati, čekam da mi žena donese čokolino, kad svira mobitel.

Od svega ovdje napisanog, ovo mi je najbolje  :uf: :ok:
Pecanje je bolest, ali pomaže kod drugih bolesti!

ossa

Uzeo sam ga po čitanju sa foruma. Da probam....
biće valjda ok za dunav, i ako je pike rod, namenjen je smudjovima.
ne bih vise pisao dok ga ne krstim.






Naidju krize, drukcije grize...