Strune

Autor maverick, Studeni 16, 2012, 13:54:04

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.


tutnja

U dimenzijama 20 i 25 bez brige Superkast 9. Ova 20-ka kod mene je jaka za ne vjerovati, nije predebela, a leti odlično s varalicama 20g i više.

Poslano sa mog LG G3 koristeći Tapatalk


Lomnica_city

Za sada, posle nekih 40-ak sati voznje, samo pohvale za Sufix 832 pletenicu, ako ne pocne da gubi nosivost vremenom, a boju je brzo izgubila i sad je od tamne postala svetlo zelena, bice vrh vrhova!!

Nosivost je vrhunska za sad, ne linja se UOPSTE, to sam samo kod Poseidona video jos, dosta je otporna na krzanje, i sad kad izgubila boju i omeksala 200% ne pije vodu jos, a na vece kaleme tipa 600yds (550m) izadje mozda 12-13 dinara tj 10 e.centi metar sto nije uopste puno (meni)...


ossa

Koju teraš Lomunac ? Gledam 0,14 nosivost je 2,7kg . A kastking iste debljine je 6,8 kg , što je nešto malo slabija nego power pro 10 lb koji nosi kao 9kg . Koliko je to realno označeno kod SUFIX 832-ke ?
Naidju krize, drukcije grize...

joker

Rj dobro kazes par puta zapnes otkines i vise nemas nista i onda ajd kupi novu spulu.
prije su zene kuhale kao moja mama a danas piju kao moj tata

Germina

Svakako da je pakovanje od 100m losa kupovina ali na Ebayu imaju u ponudi kalemove od 300m...

https://www.ebay.com/itm/Dorisea-Mega-8-Braided-Fishing-Line-8-Strand-9-Strand-300M-6LB-132LB-Pro-Line/222682453712?hash=item33d8e896d0:m:mXpks8UP1gVGWvJBsHCS-2Q

Lomunac....da li si imao problem sa proklizavanjem strune na direktnom spoju sa predvezom kao sto je uoceno na ovom testu?


mossi

Nešto mi ta MEGA 9 ne obećava od trgovca AGEPOCH.  :icon_scratch:

SuperKast9 je zanimljiva barem po preporuci.  :icon_thumright:
Samo oni imaju čudne dimenzije 0.5 pa 1 tj 0.18mm pa 0.23mm



Ako bi debljina 0.23mm bila realna i nosivost od 14kg to bi bio vrh vrhova, pa još da je meka i glatka.  :rofl2: :glasses9:

majstor

Svaki dan mi treba doći Berkley Whiplash 8 niti. Napisat ću dojmove kad isprobam - 0,12 drži 17,5 kg  :sha: :eek:
Stara sa 4 niti bila nevjerojatno jaka ali je pila vodu. Nova je, navodno poboljšana. Vidjet ćemo. :eek: :takoje:

rj

za tebe sam dok holidej i vajt erp u jednom

Lomnica_city

#1480
@ ossa: Uzeo sam za soma 40lb, 0,33mm pise i to je to zaista precizno, a nosivost je takva da Lav Super Line 0,60mm koji nosi 22kg kidam UVEK dole na kopci...

@ Germina: Nemam jer za razliku od tog sabana sa videa koristim FG cvor koji sam uprostio i veze se za najvise minut, ne kliza, ne puca nego uvek dole na Trilen cvoru skikne, posle dosta muke!

No

 AGWX9 u debljini 0,10.  značajno jača od Kastkinga Mega8 u sličnom promjeru,dobro se baca,tiha je dok prolazi kroz vodilice,bez mršenja.

Mada jedno pecanje s njom i nije neko mjerilo.

Prvi dojam  :ok:

šajzika

Stigao kastking 0.10mm , 12lb.
Na prvu , izvrsno.
Narucit cu jos par kalema ak je jos na akciji
Audentes fortuna iuvat

Batica

Koliko ti je putovao kalem?
Meni u poslednje vreme stize za 40-50dana. Bas cekam

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

šajzika

Audentes fortuna iuvat