Parsun

Autor Grof, Studeni 22, 2012, 14:57:35

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Greys

Hvala na savjetu, budem

raso

kako................
u šoku sam.............
nije mađarica kriva............
a maler.................
nešto tu neče valjati.........
:beee: :beee: :beee:

maverick

To je definirano...maler je maler...samo kod majstora saznas koliki je maler  :toothy12:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

raso

maler definitivno, siguran sam da žensko nije kročilo u čamac to se ne bi dogodilo. :be happy: :be happy: :be happy:

silure


Greys

Ujutro ću zvati Parsun Osijek, da vidim ima li ono dugme za gašenje motora, zna li netko jel to i od Yamahe odgovara ili?

raso

Sve od Jamahe paše na kineza :be happy:

Darko

gosp. Haničar , de sliku tog dugmića da vidim jel ko na mojoj yamahi
Teško je biti budala , prevelika je konkurencija.

Greys

E jbg sad, motor mi kod Kečija, on mi montira sve. Ujedno mi je zrihtao i paljenje na dugmić  :icon_biggrin:
Moram vidjet, jel ima di na netu. Ma mali dugmić, koji je na ručici

Darko

znam ja na šta ti misliš  :icon_biggrin: , samo neznam kako izgleda na parsunu
Teško je biti budala , prevelika je konkurencija.

Greys

Reko mozda imas viska  :icon_biggrin:

KEČI

greys, odi u parsun servis u osijek i vjerujem da ćeš puno jeftinije proć nego u yamahi.pogledaj i u tomos servisima jer su ti to univerzalni prekidači.

Greys

Budem drugar, sutra sam u Osijeku i Ðakovu, pa ću to negdje riješiti. Ček ček, ako kažeš i od Tomosa, onda je to drugačiji sistem nego ovo što je na Parsunu? Ok, nabavim jedan od  :icon_biggrin:

KEČI


Greys