Strune

Autor maverick, Studeni 16, 2012, 13:54:04

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

mossi


mario123

#1156
Kolega na varalicaru kaze da 15lb nosi 6,2kg do 6,8kg kako kada zavisi od cvora koliko je fino zavezan i kaze da je tanka kao pp od 10lb.  Jos je pisao i da je bila na testu kod kolege koji koristi japanske 8nitne strune i da je ovaj odusevljen kaze da nije nista losija od japanskih struna :ok:

kawasaki

E tu 8 niti se isplati uzeti  :hi:

Nisam ju testiro puno ali ovo na prvu brutala  :ok:
Brzi od Bolena.

mossi

Naručio 10lb zelenu  :tongue3: 275m 11.5e  :laughing7:


No

 :hi: Šta bi bila razlika između 4 nitne i 8 nitne osim tišeg prolaza kroz vodilice?

dravski pecaros

4 nitna je odpornija na habanje...

mario123

#1161
8 nitna leeeti osjetno dalje, puuno je meksa i svilenkastija za vobleraj puno bolji izbor ili ul pecanje varke od par grama se dalje bacaju sa finom tankom 8nitnom strunom...

mossi

Pecam sa nanofilom 0,17mm  skoro pune 3 godine, a ovo je 0,14 i nosi 5kg.  :icon_thumright: :icon_salut: :ok:
Imam mašinicu sa ultra plitkom špulnom TP 2500MgS i nadam se da je ovo ono što mi treba.  :hello2:

ibro dirka

Citat: mario123  u Kolovoz 13, 2016, 21:50:04
8 nitna leeeti osjetno dalje, puuno je meksa i svilenkastija za vobleraj puno bolji izbor ili ul pecanje varke od par grama se dalje bacaju sa finom tankom 8nitnom strunom...

I još uvijek leeeeeeeeeeeeeeeeti...

dxdandy

Ljudi jel tko probao ovo cudo od spage. Po specifikacijam djeluje mocno s obzirom na cjenu.

Iron Claw Lizard Line - Orange - 300m - NEU 2016

http://www.nordfishing77.at/iron-claw-lizard-line-orange-300m-neu-2016-4171

Sg.Pepper

ako im je spaga kao ostatak programa, ja to stapom nebi diro, bjezi od toga! (Moje iskustvo) Imas za 40-50kn sa dostavom isprobane spage na ebay-u i allieexpressu!
dec d vej aj lajk it....

Sg.Pepper

Jel neko koristio kastking mega 8 niti? Ako moze usporediti debljinu sa klasicnim kastkingom? Uzeo bih da probam pa se dvoumim izmedju 15lb i 20lb!
dec d vej aj lajk it....

Stepa

Obrati se Kawassakiyu on je doktor za te strune :hi:
Samo lijen čovjek ne može ulovit ribu

Sg.Pepper

Narucena 15lb 275m za 113kn pa cemo vidjeti :bye:
dec d vej aj lajk it....

domba

I ja sam ju narucio za probu, 15lb 275m na preporuku od kawasakija...samo sto sam ju ja platio 80kn!  :thumbsup: